Mutlu ol Emi

AYTASI

Aktif Üye
Üye
Mutlu ol Emi
Mutlu ol Emi

Yaşanmış ve bitmiş bir sevdada takılı kaldım paslı bir çivi gibi
Sensizliğin kaçıncı günü bilmiyorum daha doğrusu gittiğin gün mıh gibi aklımda da günleri saatleri saymaktan yoruldu kalbim.

Bitmiş gitmiştir

Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misiniz?
hani konuşmak istersin kelimeler düğüm düğüm olur boğazında anlatmak istedikçe kelimeler çıkmaz ağzından karabasanlar etrafını sarmışken haykırmak istersin ama haykıramazsın

Yalnızlıklar bitişler ve gidişler yapışmıştır bir kere yakana seni bırakmazlar seni tüketene kadar bırakmazlar

Helede çıkarsız sevmişsen gözü kapalı inanıp güvenmişsen benim gibi kusura bakmanın hiç iflah olmazsınız artık ayrılık özlem her gün biraz daha büyür.

Onun sıkıntılarını duyup kendi sıkıntıların edersin halbuki anlamsızdır o gitmiştir.

Bir türlü anlatamazsın kalbine giden birinin sıkıntıları üzüntüleri senin neyine bırak kendi baş etsin dersin oh olsun demek istersin ama diyemezsin...

sana yaşattığı tüm üzüntülere kalp ağrılarına rağmen diyemezsin..

onun için uzaktan uzağa üzülürsün geceleri dua edersin mutlu olsun huzurlu olsun diye... ama sen ne mutlu nede huzurlu olamazsın onun gidişi senin bitişin olmuştur çünkü sen hiç şey gözetmeden sevmişsindir.

Hani birini sevmen için onu görmen gerekmez diye bir söz var ya işte sende öyle bakmadan görmeden sevmeye devam edersin o yüzden ne mutlu nede huzurlu olursun

Yakalaşan doğum gününde yanında olmak istersin ilk sen hatırlamak istersin ilk sen ona hediyesini vermek istersin ama bilirsin ki bunlar imkansız o senden çoktan gitmiştir seni çoktan bittirmiştir.

Ama anlatamazsın kalbine o ısrarla yanında olmak ister. Biliyormusun sen benden gitmemişken beni bittirmemişken düşünmüştüm ne alacağımı ama şimdi sadece şu geliyor aklıma

Ahşap bir kutunun içinde küçücük bir kalp ve içinde küçük bir not sana sende olmayan çok özel bir şey hediye etmek istedim.

Gidişin bitişim tükenişim oldu ama sen her şeye rağmen yine mutlu ol emi...

alıntı

Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misiniz?
bu cok kötüdür
paylaşınmın için tşkler

Hani birini sevmen için onu görmen gerekmez diye bir söz var ya işte sende öyle bakmadan görmeden sevmeye devam edersin o yüzden ne mutlu nede huzurlu olursun

offf cok güzeldi sagol

onun için uzaktan uzağa üzülürsün geceleri dua edersin mutlu olsun huzurlu olsun diye...

hep yaparım onun için uyumadan önce mutlaka dua ederim...bazen kendime etmeyi unuturum ona dua ederim..
çünkü onu hala herkesten...kendimden çok seviyorum..
ama ona diyemiyorum...........

Geri