1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Muz Maskesiyle Saçlarınız Parlasın!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muz maskesi, saç maskesi, saç için muz maskesi

Sevgili melekler, hangimiz saçlarımızın ışıl ışıl parlamasını istemeyiz ki? Şekillendirilmekten ve hava şartlarından cansızlaşmış ve solgun görünene saçlarınız için harika bir önerimiz var. Tamamen doğal bir içeriğe sahip muz maskesi ile parlak ve neme doymuş pırıl pırıl saçlara kavuşabileceksiniz. İşte ayda 2 kez uygulayabileceğiniz muz maskesi tarifi...

< Konu Resmi..>

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Vay yavrum vaaay hahaha Muz avokado gaymak oh ohh oohh :hihi:

Muz Maskesiyle Saçlarınız Parlasın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muz maskesi

muz maskesi

• Muz Maskesi : Bir adet muz iyice ezilir, içerisine 1 tatlı kaşığı süt kreması karıştırılır. yüze sürülür. 15 dakika sonra ılık su ile yıkanır.
  2. muz

muz

(Banane / Banane / Banana / Musa / Bananier) Tropik ve subtropik bölgelerde yetisen veya yetistirilen, agaca benzeyen, 2-3 m boyunda, mor çiçekler açan, meyveleri lezzetli ve nisastaca zengin olan otsu bitkiler. Bitkinin yalanci gövdeleri, yapraklar kâidelerinden meydana gelmistir. Gençken kapali ve kivrik olan yapraklar açilinca uzarlar ve yirtilirlar. Çiçek durumlari büyüktür. Taban kisminda...
  3. Muz Maskesi

Muz Maskesi

muz maskesi Muz Maskesi : Bir adet muz iyice dövüldükten sonra, içerisine 1 tatlı kaşığı süt veya kaymak katılarak karıştırılır. Sonra yüze sürülür. 20 dakika sonra ılık su ile yıkanır.
  4. saçlarım parlasın istiyorum :))

saçlarım parlasın istiyorum :))

güzel arkadaslarımmmm sevgi böcüklerim sizden yardımlarınızı bekliyorum ilgilenirseniz konumla simdiden teşekkürlerimi sunuyorum concon kızlar bitkisel eczanede satılan olabilir aktarcılarda olabilir ben saçlar için bir bakım kürü araştırıyorum fakat güvenemiyorum.. saçlarım ışıl ışıl parlasın istiyorum.. 1 senedir 4-5 kere boyadım saçlarımı daha önce hiç boyamamıştım boya akınca sanki...
  5. Ballı Muz Maskesiyle Cilt Bakımı Yapın

Ballı Muz Maskesiyle Cilt Bakımı Yapın

ballı muzlu maskeyle gençlik maskesi,ballı muzlu maske tarifi,doğal ballı muzlu maske tarifi,evde ballı muzlu gençlik maske tarifi Ballı Muz Maskesiyle Cilt Bakımı Yapın Güzelleşin, Ballı Muz Maskesi, balla yapılan doğal maskeler, balın cilde faydalarını maske yaparak görün, muzlu bal maskesi cildinizi dipdiri yapsın, cildiniz balla canlansın muzla genç ve diri kalsın nemlensin, yüzünüzü...

Sayfayı Paylaş