1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Müzikal Takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bence hoş takılar beğendim ..:)umarım sizde beğenirsiniz..:) [​IMG] [​IMG]

2. cherrycherry

cherrycherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgimi çok çekti konu baslıgı gerçekten mükemmelll.
    Hepsine bayıldımm.
    Buldugum an alıcam.
    Paylasım için teşekkürler :)

3. Doro

Doro Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ikisini çok beğendim paylaşım için teşekkürler :)

4. sanat

sanat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Müzikal Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damdaki Kemancı - Müzikal

Damdaki Kemancı - Müzikal

damdaki kemancı müzikali damdaki kemancı dinle notaları sözleri şarkı sözleri Olay ihtilalden hemen önce Çarlık Rusyası’nda Anatevka adlı yoksul bir köyde geçer.olayın kahramanı sütçü Tevye,iyi kalpli,dürüst ve çalışkan bir insandır.Tevye ve karısı Golde’nin beş kız çocukları vardır.Bu ana babanın en büyük derdi kızlarını yetiştirmek,onlara iyi kocalar bulmaktır. Çok yoksuldurlar.Tevye’yi...
  2. Aylin'in Takıları

Aylin'in Takıları

aylinin resimleri aylinin gece kıyafeti takıları öyle bir geçer zamanki takıları aylin takı Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 15 Şubat tarihli bölümünde Aylin, Soner ve Murat yemeğe çıkmışlar ve Murat Ayline göz kamaştırıcı ve son derece zarif takı seti hediye etmişti.Sizlere bu hoş takının modelini sunuyorum.O gece prensesler gibi olan Aylin'e bu takılarda çok yakışmıştı:)
  3. çitosun takıları

çitosun takıları

Arkadaşlar cepten çektiğim için görüntü kalitesi pek güzel değil.. İlerleyen zamanlarda diğer takılarımıda eklerim çoğu yanımda değil.İmitasyon yeşil altın renkli altın yerine göre kıyafetlerime hangisi uyuyorsa onları kullanıyorum.Ama en çok kullandığım altın takılar dır.. :) İki tl aldığım toka Eşimin sevgililer günü hediyesi beyaz ve yeşil altın iki renkli
  4. çiçek takılar

çiçek takılar

Melekler Bu yılın son modası sanırım çiçekli aksesuarlar olsa gerek ayakkabıdan çantaya takılara kadar herşey çiçeklerle bezenmiş.Arkadaşlarınıza bu takı modellerini hediye etmek isterseniz emin olun doğru karardasınız ;) :laugh:
  5. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...

Sayfayı Paylaş