''N'' nin azizliği.. :)

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
''N'' nin azizliği.. :)
Bir edebiyat öğretmenin başına gelebilecek en komik olay bu olsa gerek... Komikliğinin yanında otoritesinin sarsıldıgı andır...
:piha:

Olay Orta 2. sinifta gerçeklesmektedir.
Sinifta edebiyat dersindeyiz. Ögretmenimiz cümlelerin yapisini anlatiyor, sirali ve bagli cümleleri tahtada örnek vererek anlatiyor. Hoca tahtaya aynen sunu yazdi
Çocuk agliyor çünkü düsmüs...
Sinif aradan fazla geçmeden gülmeye basladi ve giderek de artiyordu. Bense her zamanki gibi ders dinlemedigimden anlayamadim önce arkadaslarin yardimi ile ben de kahkahalarla gülmeye basladim. Megersem dikkat edilince anlasiliyormus, cümledeki çünkünün "n" harfini unutmus vee
"Çocuk agliyor çükü düsmüs" yazmis.

Önce ögretmenimizde anlamadi ama anladiginda ise bize gülmeyin derken bile kahkahadan ölüyordu. (Oysa o kadar otariter o kadar kati bir ögremendi ki .)
Bizse o gün dersin devamini getiremedik

cok güldüm yaaa süpermiş ögretmenin suratını hayal bile edemiyom paylaşımın için tşkler beni gercekten güldürdün allahta seni güldürsün

:piha::piha: çok komikti canım yaa.paylaşımın için teşekkürler.bende amcamla msn de yazışırken DAHA yazacağıma DANA yazmışım.amcamda acayip sinirli ve ciddi biri .günlerce korktum kızıcak diye :laugh::laugh::laugh:

Son düzenleme:
Geri