Nako Şal Örgü Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Nako Şal Örgü Modelleri
Yıllardır örgü işini yapan bayanların gözdesi haline gelerek ip markası tercihlerin de başı çeken isimlerden biri olan nako, örgü modelleri ile beğeni kazanmaya devam ediyor.

Sizler için bu yazım da nako ile örülen şal modelleri ile ilgili görsel örnekleri paylaşıyorum. Nako şal modelleri mevsim geçişlerin de ve serin havalar da ince kıyafetlerinizin üzerine alabileceğiniz bunun yanın da kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak yer alıyor.

Özellikle ev gezmeleriniz de çok işinize yarayacak olan nako şal modelleri canlı renkleri ve şık modelleri ile trendler arasın da yer alıyor.

Aslında buradaki modeller biraz soğuktan koruyor gibi görünsede, asolan sizlerin son derece şık ve güzel görünmenizi sağlayacak bir aksesuar kızlar. İsteyen olur ise yada yapmayı bilenler varsa lütfen konumuzun altından bizlere ulaşsınlar kayıt olmadanda ulaşabilirsiniz. Yaptığınız ya da beğendiğiniz modeli adınıza özel paylaşalım.

GALERİSİ İÇİN RESİMLERE TIKLAYIN BÜYÜK HALİNİ GÖRÜN
[photo="small"]680[/photo] [photo="small"]681[/photo] [photo="small"]682[/photo] [photo="small"]683[/photo] [photo="small"]684[/photo] [photo="small"]685[/photo] [photo="small"]686[/photo] [photo="small"]687[/photo] [photo="small"]688[/photo] [photo="small"]689[/photo] [photo="small"]690[/photo] [photo="small"]691[/photo]

Örgü işlerinden hoşlanıyor ve takip ediyorsanız aşağıdaki konularımızda sizlerin ilgisini çekebilir.

[album=medium]42[/album][album=medium]41[/album][album=medium]40[/album]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst