Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum

J

Jade8888

Forum Okuru
Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum
Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum nasıl öğrenirim

Merhaba

Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum ama doğru bir şekilde bana öğretecek bir kaynak arıyorum. Benim bulunduğum yerde kimse namaz kılmıyor Ailemde de namaz kılan da yok hatta sülalem de yok diyebilirim namaz kılmaya karar verdim ilginç Rüyalar gördüm birkaç tane video izledim beni çok etkiledi. Insanlar bir tuhaf gelmeye başladı bana. Çevremdeki kimse Allah'tan ahiretten hiç bahsetmiyor akıllarına bile gelmiyor. Namazı doğru bir şekilde öğrenmek istiyorum . Bunun için bana sağlam ve doğru bir kaynak video kitap ya da web sitesi önerir misiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

Günümüzde insanların çoğu sanırım Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyorlar .Ailende hatta sülalen de namaz kılan kimsenin olmadığını yazmışsın . Bunu ilk okuyunca çok normal gelmedi ve anlayamadım. Ama biraz düşününce ne demek istediğini çok iyi anladım.

Sanırım sen şimdi namaz kılmaya başlayınca yakın çevrende sana tepki göstermeye başlayacaktır. Çünkü nasıl bir çevrede olduğunu ve nasıl bir ortamda olduğunu anlayabiliyorum. insanların seninle bu konuda uğraşmasına izin verme ne istiyorsan onu yap inandıklarını yaşa ve en önemlisi inandıklarını yaşarken sana tepki gösteren insanları umursama. Biliyorum buradan bunları yazmak kolay ama Allah sana da kolaylık versin diyeceğim .

Umarım namazı öğrendikten sonra bırakmaz ömrümün sonuna kadar da kılarsın.şimdi bu yazılanları okuyanlar Namaz kılmayı öğrenmek istiyorum ve doğru bir kaynaktan öğrenmek istiyorum demeni de anlamayanlar çıkacaktır. Ben senin ne anlatmak istediğini ve ne sorduğunu gerçekten çok iyi anladım.

Sana buradan en doğru ve en kolay Anlaşılır bir şekilde yazıyla anlatmam çok zor olacak sana Namazın nasıl kılındığını anlatan YouTube linki yazacağım . bu linkdeki bilgileri takip edersen namazı daha kolay öğrenmiş olacaksın . Allah kabul etsin bize de dua edin inşaallah.

Geri