1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Namazın farzları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Namazın içindeki ve dışındaki farzlarla ilgili birkaç tane değişik tablo
    namaz kılanların camide çekilmiş fotoğrafları

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Namazın farzları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. namazın içindeki farzlar

namazın içindeki farzlar

namazın içindeki farzlar nelerdir yardımcı olurmusunuz lütfen.
  2. Namazın Farzları Nelerdir ?

Namazın Farzları Nelerdir ?

namaz namaznın farzları namazın içindekiler dışındakiler namzın içinde ki farzlar namazın dışında ki farzlar ile ilgili bilgiler burada melekelr. Her müslümanın yerine getirmesi şart olan ibadetlerden biri namazdır melekler :) İslamın şartları arasında yer alan namazın kılınması sırasında uyulması gereken bazı şartlar vardır. 32 farz içinde de bulunan namazın farzları olarak adlandırılan bu...
  3. Cuma namazı kimlere farzdır?

Cuma namazı kimlere farzdır?

Cuma namazı kimlere farzdır? Merhaba arkadaşlarım Cuma namazı kimlere farzdır? Bu konuda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarımdan bilgi bekliyorum iyi günler.
  4. cuma namazı kimlere farzdır ve farz değildir

cuma namazı kimlere farzdır ve farz değildir

cuma namazı kimlere farz değildir cuma namazı kimlere farzdır İslam Dini'nde cuma günleri mübarek gün olarak kabul edilmiştir ve her cuma erkekler için Cuma Namazı farz edilmiştir. Peki cuma namazı kimlere fazrdır ya da farz değildir, buyrun öğrenelim Melek'lerim; Cuma namazının bir kimseye farz olması için, müslüman, akıllı ve erginlik çağına gelmiş olmaktan başka altı şartın daha...
  5. Nafile namazlar farz yerine geçermi?

Nafile namazlar farz yerine geçermi?

Bir hoca, (Fıkıh kitaplarında, duha, tehıyyet-ül-mescid, evvabin, tesbih namazı gibi nafile namazları kılmak, kaza namazı kılmaktan evla olduğu yazıldığı için, kaza namazı kılmak yerine, bu nafileleri kılmak gerekir) dedi. Ben bu nafile namazları kılmayıp, kaza namazı kılıyorum. Yanlış mı yapıyorum? CEVAP Doğru yapıyorsunuz. Nafileler hiçbir zaman farzın yerine geçmez. Bir kimse, farzları,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş