Napcam şimdi ben ?

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Napcam şimdi ben ?
UYARI: Size ait bir Aile Hekimliği Tanımlaması henüz yapılmamıştır. Size en yakın Aile Sağlığı Merkezine başvurmanız gerekmektedir.Kişi BilgileriAdı :ELİFSoyadı :BELENAile Hekimi BilgileriAdı :Soyadı :İli :Kurumu :Adresi :Harita için tıklayınız...

Tatlışlar büyük bir derdim var benım aile hekimliği sakaryada gözükuyor sımdı ıse baktıgımda kaydınız hıc bır yerde yok dıyor off bu konuda bılgısı olan ? sakaryada ıse buraya nasıl alıcam ? yardımlarınızı beklıyorum ..

Canım valla ben zamanından aldırdım ama izmirden yani baska hastanede gözüküyodu dilekçe yazmıştım ama orayı bilmiyorum :S

en yakın sağlık ocağına git cnm ora sana bilgi verirler kimliğinle git :DD: benimde böyle oldu gittiğimde drm ordaymış :d:D

Canım ikamet ettiğin yere bağlı sağlık ocağına git onlar sana daha gerekli bilgiyi verirler.Tam olarak bende bilmiyorum ama sanırım oraya durumunu bildirmen gerekiyor.

Hiç bir yer başvurmamıştık sadece bir ara sağlık ocağına gittiğimde sordular kayıt yaptırdınızmı diye hayır deyince gerekli bilgileri doldurup kendileri aile hekimliği için kayıt yaptılar sende en yakın bağlı bulunduğun sağlık ocağına giderek bu konuda bilgi alabilirsin:)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri