1. sevgimmmm

sevgimmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

napmak lazım

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında sevgimmmm tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar en dayanıklı ince çorap hangisi?bana en fazla 3 gün dayanıyor.normalmi bu süre.daha fazla kullanan varmı?yırtılınca napmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler......:grev:

napmak lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazca Atasözleri

Lazca Atasözleri

lazca sözler ve anlamları lazca güzel sözler sozler atasözleri Adami yapan da karidur, yikan da karidur Aferun torbasi dolmaz Afkurmasını bilmeyen köpek, koyuna kurt götürür Ayranum budur, yarısı sudur Yersan da budur, yemesan da budur Bacanak bacanağı dere başukarı arar Bahane sığırlere dolanıyı sirtlere Bekle eşeğum bekle, manca pişirde yersun Ben derum torunum yok, o derki...
  2. Laz Esprileri

Laz Esprileri

lazca duvar yazıları laz duvar yazıları laz esprileri karadeniz espirileri lazlarla ilgili sözler Karadeniz'deki ayakkabıların içinde ne yazıyormuş ? Önce parmaklar Karadeniz'deki kola şişelerinin altında ne yazıyormuş ? Diğer taraftan açınız . Laz yolda senet bulmuş, ne yapmış ? Gitmiş ödemiş Laz bu sefer yolda yüklü bir senet bulmuş, ne yapmış ? Yurtdışına kaçmış... Laza sormuşlar...
  3. Panik - Lazım

Panik - Lazım

günden güne, değişmiyor ki hayat herkes hep aynı, her şey bayat heyecan lazım, eğlenmek lazım, anlaşmak lazım düşünmek lazım, sevişmek lazım, yaşamak lazım kısa bu hayat, çok çabuk bitiyor geçen zamanlar, hep boşa gidiyor
  4. Ayrilmamiz lazim....

Ayrilmamiz lazim....

ayrılmamız lazım ayrilmamiz lazim Bazen oyle bazen boyle, bazen icten bazen suctan ama egri ama bugru, soylenir durur ayrilik esnasinda bazi sizi sozler, iste bu bazi sizi ayrilik sozlerinden bir demet yasemen) -ayrilmaliyiz, sekerim.. benim bilmedigim bir besik kertmem varmis.. annem bugun soyledi -gel iki medeni insan gibi ayrilalim hayatim.. medeni medeni, havaya bir madeni para atalim.....
  5. Konuşmamız Lazım....

Konuşmamız Lazım....

Kaçacaksın. Bu cümleyi duyunca pılını pırtını toplayıp kaçacaksın. Unutturana kadar da yok olacaksın. Bazı kelimeler, bazı cümleler var ki; kim, hangi durumda söylerse söylesin altından hep aynı duygular çıkar. Daha doğrusu hep aynı duyguyu uyandırır. Tıpkı, “konuşmamız lazım” gibi... İnsanda direkt kaçma hissi uyandırıyor. Tabii söyleyen değilseniz. Ne kahredici bir cümle. Allah ne...

Sayfayı Paylaş