1. GREY

  GREY Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  25 Aralık 2010
  Mesajlar:
  796
  Beğenilen Mesajlar:
  350
  Ödül Puanları:
  63

  Nasa uzayda ki kafa tasını açıklayamıyor

  Konu, 'İlginç Haberler' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

  Nasa uzayda ki kafa tasını açıklayamıyor, nasıldır, görüntü nasıldır, kimler tarafından görüntülenmiştir, ne zaman yayınlanmıştır konuları hakkında bilgi alalım.

  Değişen doğa ve evren gibi konular henüz insanoğlunun pek açıklayamayacağı türden olaylardır melekler. Zaman ilerledikçe yeni şeyler ortaya çıkıyor bakalım biz hangisine yetişebileceğiz.

  Bir internet sitesinde yayınlanan fotoğraflar Mars'a ilişkin tartışmaları alevlendireceğe benziyor.
  Su bulunduğu haberleri ardından "bir kafatası tespit edildi"iddiası bazı bilim adamlarının zihnini meşgul ediyoru.
  Mars yüzeyinde incelemelerde bulunan Rover uzay aracında dünyaya bir takım fotoğraflara yer verildi.

  Bu fotoğraflardaki bir ayrıntı bazı bilim adamlarını derinden etkiledi.
  Zira insan kafasını andıran cismin varlığınımı ispatlıyordu bu.

  Ancak bazı bilim adamlarına göre sadece bir kaya.Hacim kazanmış ve kurukafaya benzeyen bir nesneydi.Bilim adamları kafatasının üst kısmının kusursuz biçimde gerçeğe uyduğunu ama alt kısmının alakasız olduğuna dikkati çekiyor..


   
 2. Cennet-ul Meva

  Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  12 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.200
  Beğenilen Mesajlar:
  156
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  ❀⊱╮ ѦчЄπ
  hmm ilginc. emegine saglik.
   
  GREY bunu beğendi.
 3. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Benim aklıma bir soru takıldı.Son günlerde uzaylı olayları arttı.Uzayda belki olamaz ama ya Dünya üzerinde uzaylı varsa?
   
Nasa uzayda ki kafa tasını açıklayamıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hamilelikte 3 lü ve 4 lü test nası yapılıyor ki

  Hamilelikte 3 lü ve 4 lü test nası yapılıyor ki

  Gebelikte tarama testleri 3 lü tarama testi sonuçları 3 lü tarama testi nasıl yapılır 4 4 test nedir Gebelik sırasında birçok problemin erkenden tanınması için tarama testleri yapılır. Bu testler kan örneğinde bakılabilir ya da Ultrasonografik inceleme ile yapılabilir. Yeni doğanlarda en sık görülen ve zeka geriliğiyle seyreden genetik problem olan Down Sendromu (21 no.lu kromozomdan 3...
 2. Suretıl nas

  Suretıl nas

  Rüyada Nas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya Üzerine okundugunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekles-mesine, düsmana galibiyete, seytanin kötülüklerinden emin olmaya isarettir.
 3. uzay

  uzay

  Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar. Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.Rüyada uzayda bir uçan dairede bulundugunuzu ve bir...
 4. Uzayda Sıcaklık

  Uzayda Sıcaklık

  Sıcaklık bir cismin atomik yapısı ile ilgilidir. Bir cismin molekülleri çok titreşiyorlarsa o cisim sıcak, az titreşiyorlarsa soğuktur. Bu nedenle sıcaklığa sahip olabilen tek şey maddedir. Uzay ise yüzde 99,99 vakumdur yani boşluktur, pratikte içinde molekül, atom ve parçacıkların bulunmadıkları kabul edilebilir. Dolayısı ile uzayın bir sıcaklığı olamaz. Uzayın sıcaklığı yoktur ama uzayda...
 5. Devrim Nas

  Devrim Nas

  devrim nas facebook devrim nas ve eşi

Sayfayı Paylaş