Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl abiye topuz yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar acilen abiye topuz nasıl yapılır öğrenmem lazım, ne olur bana yardım edin :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, İşte size daha iyi anlayabilmeniz açısından bir abiye topuz yapımı videosu.. :)

nasıl abiye topuz yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abiye Topuz Modelleri

Abiye Topuz Modelleri

abiye topuz modelleri 2008 abiye topuz modelleri video 2009 salık
  2. Kar topu kurabiyeleri

Kar topu kurabiyeleri

kartopu kurabiyeleri kartopu kurabiye kurabiyesi kakaolu tarifi kakaolu Yılbaşı hazırlıkları başladı :)ev partisi yapmayı düşünüyorsanız işte size çok güzel bir kurabiye tarifi Melişlerim:) MALZEMELER 3 adet elma 1 paket sade bisküvi 1 su bardağı çekilmiş fındık 1 yemek kaşığı margarin 1 su bardağı pudra şekeri(yarısı üzeri için) 1 su bardağı hindistan cevizi HAZIRLANIŞI Elmaların...
  3. abiye topuz modelleriii

abiye topuz modelleriii

deniz seki topuzu helen topuzu evett meleklerimm şık abiyeleriniz için birkaç topuz modelii umarım begenirsiniz... şık ve zarifff modelleri sunuyorumm sizlere ....
  4. nasıl hızlı makyaj yapabilirim

nasıl hızlı makyaj yapabilirim

Kızlar sabahları okula giderken makyaj yapıyorum haliyle ama çok uzun sürüyor. Bu arada üni okuyorum onu da söyleyeyim :) Nasıl hızlı makyaj yapabilirim, yüyolarınız var mı ?
  5. saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş