Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?
doğum günü süprizi nasıl kutlasam ne alsam hediyeler
Merhaba arkadaşlar, 10 Eylül günü eşimin doğum günü unutamayacağı bir doğum günü süprizi yapmak istiyorum o yüzden sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. birde ne hediye alacağımı bulamadım bana yardımcı olun lütfen :D:D

pasta-1c2.gif

geçen sene ki doğum gününde evli değildik ama küçük bir süpriz yapmıştım çok beğenmişti ve hiç unutamamıştışimdi aynısı olmasa bile çok güzel bir doğum günü yaşamasını istiyorum. hadi hadi o güzel fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar lütfen az bir zaman aldı:uhu:

asicim ben klasik seyleri severim bence disarda guzel bi yemek yeyin romantik sarki mumlar fln hediyeye gelince en iyisini kendin dusunub bul bence cunki enguzel hediyeyi sen ala bilirsin esin icin. mutlu yillar asicim:):)

teşekkür ederim bitanemm bende düşündüm aslında dışarda yemek olayını ama daha farklı birşey olsun istiyorum ::D:D

huzuru dışarıda değil evinde ara gibisinden evinde kutla bak kocacım işten yorgun argın gelirsin huzuru ancak burada bulursun ben her daim senin yanındayım hesabı evinde kutla varsa hoş manzaralı balkonun yada bahçen çık dışarı al temiz havayı o da açılır sende donat masayı bayaa süsle yap sevdiği yemekleri senin en sevdiğin pastayı kocanın en sevdiği renkte yap mesela kocan beyaz seviyorsa sende çilekli ama çilekler ortasında olsun beyaz krema kullanarak çilekli pasta yap altındaki mana senin sevdiğin herşeye ben tat veriyorum ve bu çilekli pasta nasıl çileksiz olmuyorsa bende sensiz olamam de yani illa bunu de demiyorum bu tarzda olsun her zaman senin onunla onun yanında olduğunu anlat çünkü hiçbir mutluluk manevi mutluluğun önüne geçemez ((bilmem anlatabildim mi))
hediye ye gelince eşini en iyi sen tanırsın neyi ne kadar nasıl sever şöyle yardım edeyim her zaman elinin altında olacak ama hemen bozulmayacak kırılmayacak mümkünse çok ihtiyacı olan birşey böyle birşey yok diyosan güzel büyük sağlam bi defter al içine tanıştığınız ilk günden beri çekilmiş olduğunuz resimleri sırasıyla yapıştır altına üstüne sağına soluna onu sevdiğini gösterecek zaman zaman güldürecek küçük küçük notlar düş hatta onu küçük resimli bi kitap gibi yap aşk hikayeniz olsun ((bak bu benim evlenince eşime yapmayı düşündüğüm birşeydi sana söyledim haberin olsun))

:)

bence evnde kutla.. incir reçeli die bi film var izlemişsindir belki.. git bi kırtasiyeden bi kaç tane post-it al sonra hepsine ona hissettign şeylerle ilgili mini notlar düş evn her yanına yapıştır kapıdan içeri girdigi andan itibaren senn ona yazmış oldugun şeylerle karsılaşsın sonra güzel bi masa ortasında pasta üzerinde kuskusuz Seni seviyorum yazısı.. tabi bu benm fikrim ben eski erkek arkadasım yurt dışından döndügünde yapmıştım hatta postitlerle kalmayıp oda dolusu balon sisirdim üzerine onsuz kaldıgım hergünü minik hikayelerle anlattım hala saklıyomuş :) hediye olarakta sigara kullanıyosa hemen bi gümüşcüye git en zarifinden bi sigara tablası al içinde minik bi kısma adınızı yazdır hem herzaman yanında olur yinede hediyeyi sen bilirsin şekerim :=)

huzuru dışarıda değil evinde ara gibisinden evinde kutla bak kocacım işten yorgun argın gelirsin huzuru ancak burada bulursun ben her daim senin yanındayım hesabı evinde kutla varsa hoş manzaralı balkonun yada bahçen çık dışarı al temiz havayı o da açılır sende donat masayı bayaa süsle yap sevdiği yemekleri senin en sevdiğin pastayı kocanın en sevdiği renkte yap mesela kocan beyaz seviyorsa sende çilekli ama çilekler ortasında olsun beyaz krema kullanarak çilekli pasta yap altındaki mana senin sevdiğin herşeye ben tat veriyorum ve bu çilekli pasta nasıl çileksiz olmuyorsa bende sensiz olamam de yani illa bunu de demiyorum bu tarzda olsun her zaman senin onunla onun yanında olduğunu anlat çünkü hiçbir mutluluk manevi mutluluğun önüne geçemez ((bilmem anlatabildim mi))
hediye ye gelince eşini en iyi sen tanırsın neyi ne kadar nasıl sever şöyle yardım edeyim her zaman elinin altında olacak ama hemen bozulmayacak kırılmayacak mümkünse çok ihtiyacı olan birşey böyle birşey yok diyosan güzel büyük sağlam bi defter al içine tanıştığınız ilk günden beri çekilmiş olduğunuz resimleri sırasıyla yapıştır altına üstüne sağına soluna onu sevdiğini gösterecek zaman zaman güldürecek küçük küçük notlar düş hatta onu küçük resimli bi kitap gibi yap aşk hikayeniz olsun ((bak bu benim evlenince eşime yapmayı düşündüğüm birşeydi sana söyledim haberin olsun))

Asicik ben bu fikri beğendim kendine göre tasarlayıp yapabilirisin :)

Bence dışarda yemek yerine evde daha güzel şeyler yapabilirsin çünkü yemeğe çıkmak bence çok klasik ilk aklaa gelen şey o zaten. o yüzden farklı şeylerle daha hoş daha unutulmaz yapabilirsin. Hediye ne alırsın bilmiyorum ama aklıma şöyle bişey geldi. Hediyeyi bi yere sakla eve yada başka bi yere ilk olarak iş yerine bi not gönder sakladığın yerle alakalı sonra yani küçük küçük notlarla hediyeyi ona kendi bulmasını sağla. Anlatabildim mi bilmiyorum sanırım iice karıştırdım :D:D En iyisin sen başka fikirleri değerlendir :D:D:hhh:

Eniştemize sağlıkla seninle mutlu uzun ömürler diliyorum :) iyi ki doğdu :):) iyi ki Asi'nin kocişi oldu :D:D

hmm güzel fikirler var beğendim evde kutlasam daha romantik olucak sanırım :D:D çok pis fikirler geldi aklıma :D:D teşekkür ederim tatlım:kiss:

Geri