1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Birisiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

haydi herkes kisaca kendini ozetlesin...

kendimi ozetleyecek olursam ayrim yapmaksizin butun insanlara deger veririm yardim severim guleryuzluyum duygusal bir yapim var bi ağlayan görsem hemen ağlarım o kadar yani

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    ben biraz sinirliyim
    hayat bana güvenmemeyi öğretti kimseye güvenmem
    herşeye rağmen güler yüzlüyüm
    çok çabuk her ortamda sevilirim:D:D
    ecükde datluyum...

3. yasemin81

yasemin81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın dos tları için herşeyı yapan kendi halınde biriyim

4. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    %50 sakın %50 sınırlı %100 guvenılır %100 sırdaş %100 dobra %100 merhametlı :)

Nasıl Birisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Biriyiz...???

Nasıl Biriyiz...???

OCAK Hırslı ve ciddi kişiliktedirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştiriler. Akılı, planlı ve programlıdırlar. Duyarlı ve derin hisleri olan insanlardır. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Bünyeleri kuvvetlidirler. Zor heyecanlanırlar. Romantiklerdir ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler, evcil ve sadık...
  2. Nasıl Bir Maskeniz Var?

Nasıl Bir Maskeniz Var?

Çok ilginç bir test :) Her insan yeri geldiğinde maskelerini çıkarır ve farklı bir kişiliğe bürünür. İşte testiniz meleklerim. Nasıl Bir Maskeniz Var? İşte bana çıkan bu: Şaşırtıcı Sürprizlerin insanısınız. Aslında bir değil, binlerce maskeniz var. Her durumda onlardan birini çıkartıp, istediğiniz hedefe uygun bir işlevle kullanabiliyorsunuz. Çok ciddi olabildiğiniz gibi, çok...
  3. nasıl bir eş profilisiniz?

nasıl bir eş profilisiniz?

Güzellik çoğu zaman göreceli bir kavram olsada aslında temelde hoşluk hoş olan çekici olan anlamındadır. Ruh sağlığınızı nasıl zinde tutarsınız? Ruh güzelliği nedir? Ruh güzelliği nasıl kazanılır? İki kadın düşünün. Eşine güleryüz gösteren saygılı sevgili ve hoş sözlerde bulunan bir kadın. Akşam kocasının kapıda karşılayan güleryüzle öpücük donduran, paltosunu ceketini elinden alıp asan,...
  4. Siz nasıl bir annesiniz?

Siz nasıl bir annesiniz?

nasıl bir anneyim, test, bilgiler, iyi bir anne olmak istiyorsanız, burada ki bilgiler sizin için gelsin arkadaşlar Annelik, yeryüzüdende ki en kutsal sorumluluktur. Henüz anne olmamış olsamda, kendi annemden ve bizleri büyütürken, gösterdiği fedakarlıktan ve çektiklerinden biliyorum ki, annelik zor ve kutsaldır... Peki siz nasıl bir anne modelisiniz Melek'ler; buyrun test edelim:) Bu...
  5. borani nasıl bir yemek ?

borani nasıl bir yemek ?

Merhabalar herkese. Geçenlerde bir misafirlikte borani diye bir yemekten bahsettiler. Fazla samimi değildim soramadım.Nasıl bir yemek tarifi nasıl ?

Sayfayı Paylaş