Nasıl flört edilir flörtleşilirken davranışlar nasıl olmalı?

  • Konbuyu başlatan Damla111
  • Başlangıç tarihi
D

Damla111

Forum Okuru
Nasıl flört edilir flörtleşilirken davranışlar nasıl olmalı?

Nasıl flört edilir melek kadınlar kulübü nasıl flört edilir ekşi forum'da.​

21 yaşındayım ve şuana kadar hiç erkek arkadaşım olmadı nasıl flörtleşilir bunu hiç bilmiyorum. Nasıl flört edilir arkadaşlar bir erkek yanında nasıl davranmak gerekir? Flört ederken nasıl konuşmam gerekir? Karşımdaki benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim? Ben erkeklerle göz teması bile kuramiyorum çekiniyorum biraz. Nasıl evleneceğim hiç bilmiyorum şuan üniversite okuyorum ama içime kapanığım biraz. Nasıl kendimi asacağım ben yaa? Flört etmeye nasıl adım atmak lazım acaba karşımdaki yanlış anlar mı diye düşünüyorum ben hep.

images (2).jpeg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Daha önce böyle bir şey başınızdan geçmemiş olduğu için zor gelebilir ama hoşlandığınız birine hoşlandığınızı belli etmek için bazı öneriler verebiliriz. Böyle bir şey başınızdan hiç geçmediği için zorlanabilirsiniz de bu önerileri yapmak için ama çok zorlanmayacaksınız şekilde basit yönergelerle anlatmaya çalışacağım. Aslında karşınızdaki kişiden hoşlandığınız da ister istemez bir çekim oluşacaktır aranızda ve siz istemeseniz de ona doğru yaklaşmış bulacaksınız kendinizi. Flört etme kurallarına uyarak daha güzel bir iletişim elde edebilirsiniz.

"Nasıl flört edilir"​

  • Göz teması kurun flört etmeye başlarken ilk olarak göz teması kurmak gerekir karşınızdaki kişinin gözlerine derin ve anlamlı bir şekilde baktığınızda flört etmek istediğinizi belli edebilirsiniz
  • Eğer yapabiliyorsanız aynı zamanda gülümseyebilirsiniz de
  • Eğer daha önceden tanıştığınız biri ise sohbete başlayabilirsiniz
  • İletişiminizi kısa ve tatlı olmasına dikkat edin
  • Mimiklerimiz kadar vücut dilinizi de kullanabilirsiniz
  • Yine karşınızdaki kişiyi tanıyorsanız ona güzel şeyler söyleyebilir iltifat edebilirsiniz
Bu bu şekilde önerilere bağlı kalarak daha sonrasında internette yazışarak bir flört başlangıcı yapabilirsiniz böylece arkadaşlığınız da başlamış olur elbette karşıdaki de size cevap verirse karşılıklı bir etkileşim olacaktır. Erkekleri dize getirmek aslında çok kolaydır önemli olan ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor bir kadın olarak. Aşağıdaki linkten "erkekler nasıl mı dize getirilir" yazımızı inceleyerek bunu daha detaylı öğrenebilirsiniz.

 
Geri
Üst