Nasıl Hamile Kaldım anlatıyorum kızlar

D

dilekcik

Forum Okuru
Nasıl Hamile Kaldım anlatıyorum kızlar

Nasıl hamile kaldım melek kadınlar kulübü forum'da

Selam kızlar ben hamile kalmak için sizlere uzun uzadıya şeyler yazmak istiyorum zaman içinde yazarım dedim ama heralde klavyem çok kötü cep telefonundan sesle yazayım dedim kelimeler yanlış çıkıyor. Neyse ben yaklaşık olarak 4 yıldır çocuk sahibi olmayı bekliyorum ama bi türlü olmuyordu. Forum sitelrinden birisinde incir kürü kullandım ve bana çok iyi geldi bi tane düşük yaptım.

Daha sonra da soğan kürünü denedim kistler için onlarda gidince bir kez daha kuru incir kürüne başladım. Zeytinyağı ile yaptım ben şu anda 2,5 aylık hamileyim bu kürler gerçekten mucize arkadaşlarım kullanın lütfen zaman içinde yine sizlere yazacağım inşallah.

Evet hayatım 2007 den beridir bu kürler üzerinde bir çok yorum yapanlar ve kullananlar hatta başarıya ulaşanlar oldu olmadı değil bu kürlerin nasıl yapıldığı ile ilgili notları da hemen aşağıdan verelim ihtiyacı olan bebek sahibi olmak istiyorum diyen kadınlarımız mutlaka denesinler.

Hazırlanışı hakkında detaylı bilgileri aşağıdan verdim kızlar onuda inceleminizi rica ediyorum sizlere.

İNCİR KÜRÜ KULLANIP HAMİLE KALANLAR aşağıdaki linkten paylaşım yapmışlar bakın isterseniz.

Bu da kardeş sitemizde yer alan konu bunu da inceleminizi rica ediyorum arkadaşlarım.

Sizler de hamile kalma hikayelerinizi bizlerle paylaşın olur mu ?

Sorun bir tek ben de olsa yaparım da sorun Bir tek bende değil maalesef

Geri