Nasıl zayıflıyacağım diye artık düşünmeyin :)

sinem ergün

Yeni Üye
Üye
Nasıl zayıflıyacağım diye artık düşünmeyin :)
izlanda yosunu kullanan varmı izlanda yosunu kullananlar kullanıcı yorumları
Slm arkadaşlar :) artık nasıl zayıflarım diye kara kara düşünmeye son..ben bitkisel olan her şeyi severim biliyoruz ki herşeyin doğalı güzel... Radyo da tesadüf üzerine izlanda yosunu ürünü nü duydum nette araştırdım 1 aydan beri kullanıyorum 7 kilo verdim ... Yan etkisi yok bakanlık onaylı kilo verirken vücut direncini yitirmiyor... Ideal kiloma ulaşıncaya kadar devam etcem bu güzel haberi sizlerlede paylaşmak istedim inş herkes ideal kilosuna kavuşur :)
izlanda yosunu ile :D :D

izlanda yosunu hapı faydaları

ben bu hapı aldım 25 gündür kullanıyorum ama hiç faydasını görmedim. Parama mı acıyım yoksa umutlarıma mı...

Contex

Arkadaslar ben dogal olan seylerın taraftarıyım acıkcası.Contrex ı denemenızı tavsıye ederrım.Son gunlerde herkes bu suyu konusuyor bende 2 gundur kulanıyorum.Ve ılk gunden metabolızmamdakı degısımı fark ettım.Sındırımı kolaylastırıyor.Heryerde bulunmuyor ne yazıkkı.Ben real den almıstım ama carefourlarda da varmıs.

bu konuyu acan arkadas nereye gitti reklam yapıptamı gitti yoksa her insan vücuduna zarar vermeyen ürünleri kullanmak ister ama sadece bu tür seyler kullanıp kilo vermeyi beklemeyin egzersiz yapın

Geri