1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Bir Şarkı Tut

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

gel benim karasızım kalbe ziyan amansızım karda kışta boranlarda
    bana inat havalarda gel
    gün geceyle barışırken
    zor günlere alışırken
    bulutlandım dağlandım
    tam güneşe kavuşurken
    biri kaldı biri gitti
    biri yalnızlığı seçti
    bu masalda burda bitti
    vay gönlüm vay
    vay gönlüm vay
    bir şarkı tut senin olsun
    bir şarkı tut benim olsun
    yalnızlık yalnızlıktır
    zor dayanıyorum
    bir şarkı tut senin olsun
    bir şarkı tut benim olsun
    yalnızlık yalnızlıktır
    vay gönlüm vay
    gel benim kömür gözlüm
    hem kara hem yalan sözlüm
    gidenler dönmez oldu
    ben bu derde böyle düştüm

Nazan Öncel - Bir Şarkı Tut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Söylenmese de olurdu Ama şimdi söylemek Söylemek istiyorum Belki kalbin kırılır Gözyaşına boğulursun Gözyaşını sakla Ben ölürsem ağla Bunu senle hiç Hiç konuşmadık biz Tek tanığım sen Tek çarem sendin Beni anlamak istemez miydin Bu acıyı ben tam yüz sene taşıdım İçimdeki bu acıyla hamal gibi yaşadım Şimdi bana sarıl Sadece sarıl Ve lütfen artık beni dinle Lanet olası bir gündü...
  2. Nazan Öncel - Aynı Nakarat

Nazan Öncel - Aynı Nakarat

Kimi yükseklerden uçuyor Kimi kimi yükseklerden Kimi gerçeklerden kaçıyor Kimi kimi gerçeklerden Kimine bir haller oluyor kimi hep bir şeylere takıyor Kim kimi densiz kimi den'li Açıyor gülleri birinin Açıyor gülleri Çalıyor zilleri birinin Çalıyor zilleri Etekleri Aynı nakarat Hep aynı aynı Yarısı bayat Hep aynı aynı Yarısı hayat Aynı nakarat Anlat anlat Kiminin öfkesi...
  3. Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Aşıklar parkına gittim Seni aradı gözlerim Yağmurlarda yürüdüm Islandı yine gözlerim Bekledim çay bahçesinde Bekledim öylesine Gene akşamlar oldu Gene boynum büküldü Hiç farkın yok ötekilerden Sen bir mikropsun sen Dert küpü oldum bene Of dedim of of dedim Bak saatine kaç dedim Cık dedim gelmez dedim Hadi kızım kalk git evine Unut dedim (zıbar dedim) Adını yazdım masaya...
  4. Nazan öncel beni hatırla

Nazan öncel beni hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  5. Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri

Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri

nazan öncel ft tarkan, nazan öncel tarkan düzeti, nazan öncel tarkan hadi o zaman Sevgili melekler, usta müzisyenler Nazan Öncel ve Tarkan yepyeni bir düetle müzikseverlerle buluşuyor. Bu yıla damgasını vuracak gözüyle bakılan bu taptaze düetten önce de Hay Hay ve Nereye Böyle şarkılarını birlikte okuyan ünlü ikilinin yeni şarkıları ses getirecek gibi. İşte 2014 Tarkan & Nazan Öncel...

Sayfayı Paylaş