1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Leylim Yar

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Başımda deli sevdalar Yüreğimde yar Gözlerim bir mihenktaşı
    Aynalar kadar
    Dallarımı kırdılar da
    Susar leylim yar
    Korkarım uzaktır yollar
    Gençliğim kadar

Tutuştu kanım ilk önce
    Hoşçakal gülüm deyince
    Hata neydi böyle sence
    Belki uzaklar
    Ölürüm bir tek sebeple
    Unuttum artık derse
    Hançer gerekmez mi bize
    Benim sevdam var

Saçlarımda yıldızlar
    Yüreğimde nar
    Seviyorum dağlar kadar
    Fakat bilmez yar
    Dallarımı kırdılar da
    Susar leylim yar
    Korkarım uzaktır yollar
    Gençliğim kadar

Tutuştu kanım ilt önce
    Hoşçakal gülüm deyince
    Hata neydi böyle sence
    Belki uzaklar
    Ölürüm bir tek sebeple
    Unuttum artık derse
    Hançer gerekmez ki bize
    Benim sevdam var

Nazan Öncel - Leylim Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Hay Hay

Nazan Öncel - Hay Hay

O senin neyin olur derlerse Gülüm olur balım olur diyeceğim O senin neyin olur derlerse Sevgilim sevgilim diyeceğim O benim kalbimi isterse Seve seve veririm diyeceğim Kedisini köpeğini dolaptaki ceketini Pabucunu terliğini duvardaki resmini Ne varsa alsın toplasın gelsin Benim için gelsin isterse kalsın Hay hay buyursun gelsin Hay hay temelli kalsın Hay hay buyursun gelsin Hay hay beni seven...
  2. Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Nazan Öncel - Demirden Leblebi

Söylenmese de olurdu Ama şimdi söylemek Söylemek istiyorum Belki kalbin kırılır Gözyaşına boğulursun Gözyaşını sakla Ben ölürsem ağla Bunu senle hiç Hiç konuşmadık biz Tek tanığım sen Tek çarem sendin Beni anlamak istemez miydin Bu acıyı ben tam yüz sene taşıdım İçimdeki bu acıyla hamal gibi yaşadım Şimdi bana sarıl Sadece sarıl Ve lütfen artık beni dinle Lanet olası bir gündü...
  3. Nazan Öncel - Aynı Nakarat

Nazan Öncel - Aynı Nakarat

Kimi yükseklerden uçuyor Kimi kimi yükseklerden Kimi gerçeklerden kaçıyor Kimi kimi gerçeklerden Kimine bir haller oluyor kimi hep bir şeylere takıyor Kim kimi densiz kimi den'li Açıyor gülleri birinin Açıyor gülleri Çalıyor zilleri birinin Çalıyor zilleri Etekleri Aynı nakarat Hep aynı aynı Yarısı bayat Hep aynı aynı Yarısı hayat Aynı nakarat Anlat anlat Kiminin öfkesi...
  4. Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Nazan Öncel - Aşıklar Parkı

Aşıklar parkına gittim Seni aradı gözlerim Yağmurlarda yürüdüm Islandı yine gözlerim Bekledim çay bahçesinde Bekledim öylesine Gene akşamlar oldu Gene boynum büküldü Hiç farkın yok ötekilerden Sen bir mikropsun sen Dert küpü oldum bene Of dedim of of dedim Bak saatine kaç dedim Cık dedim gelmez dedim Hadi kızım kalk git evine Unut dedim (zıbar dedim) Adını yazdım masaya...
  5. Nazan öncel beni hatırla

Nazan öncel beni hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...

Sayfayı Paylaş