gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Değişen birşey olmadı oooh
    Kalbim hızla çarpıyor
    oooh
    Gel gör anlatamam sana
    oooh
    Hatırası dün gibi
    oooh
    Şimdi gitmeli
    Ama ölmeli
    Anlıyor musun

İkimizden biri Şimdi gitmeli
    Ama ölmeli
    Bu şehirden hemen
    Şimdi gitmeli
    Ölüyorum anlasana
    Bir daha yoluna çıkmam
    oooh
    Söz veriyorum sana
    oooh
    Semtine bile uğramam
    oooh
    Seni bırakıyorum sana

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Kış Baba

Nazan Öncel - Kış Baba

Kış baba geliyor, eli kulağında Kaşlarını çatıyor, öfkesi burnunda Karnım zil çalıyor ama zilim bile yok benim Damım akıyor ama kovam bile yok benim Daha bunun odunu kömürü var, defteri kitabı var, ekmeği soğanı var Daha bunun yağmuru çamuru var, evsizi barksızı var, çoluğu çocuğu var! Kış baba kış kış, çüş baba çüş çüş Kış baba kış kış, pış baba pış pış Kış baba geliyor sırtında karlarla...
  2. Nazan Öncel - Hokka

Nazan Öncel - Hokka

Kuş mu uçtu gitti kafesinden Bilsem kapatırdım kapıları geceden Giyindim çıktım koştum peşinden Gördüm ki herşey gitmiş yerinden Kime anlattın dertlerini Kimlerle geçirdin günlerini Kimler ısıttı ellerini Kimler kuşattı gecelerini Köfte dudaklarını Hokka gibi ağzını Lokma lokma her yanını Öpsem yeniden dönsen köşeden Serçe parmağını Fıstık yanaklarını Lokma lokma her yanını...
  3. Nazan Öncel - Gül Pansiyon

Nazan Öncel - Gül Pansiyon

Bir odamız vardı bizim Denizi kucaklayan Sarı sarı lambaları Bir küçük penceresi Seyre dalardık sarhoş gemileri Seyre dalardık sarhoş gemileri Gözyaşlarının kırık hikayesi Gözyaşlarımız kurumadan bitti Gül pansiyonda bıraktım kalbimi Gül pansiyonda bıraktım kalbimi Bir balkonumuz vardı bizim Geceyi karşılayan Sahilde gitar sesleri Ay ışığında yaz gecesi Şaraptan mı neden...
  4. Nazan Öncel - Beni Söyletme

Nazan Öncel - Beni Söyletme

Biraz sonra ben yolcuyum Sana bol şans diliyorum Sil gözlerinin yaşlarını Seni iyi tanıyorum Mutlu son yoktur ne de mutlu aşk Kim mutlu olmuş ki ben olayım Mutlu son yoktur ne de mutlu aşk Kim mutlu olmuş ki ben olayım İçmek istiyorum içmek unutmak Beni ayık gönderme Benim işim zor koy bir daha koy Beni söyletme İçmek istiyorum içmek unutmak Beni ayık gönderme Benim işim zor Hem de nasıl...
  5. Nazan Öncel - Anlamaya Çalış

Nazan Öncel - Anlamaya Çalış

Kendine saklanmış dört odalı kalbim Parçalanmış dağılmışım Nerem doğru ki benim Kafam bozulmuş zaten İçim kıyılmış benim Sİnirlerim perişan Günler geçmiyor zaten Uyku tutmuyor beni Uykularım perişan Ne kavuştuk ne ayrıldık Çok üzüldük çok ağladık Vurulmuş olduk bir kere Bozma kalbini Anlamaya çalış beni Topla kendini Ben çok ağladım bize (Ben çok anladım seni) Üzme kendini...

Sayfayı Paylaş