1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Nazlı - Beni Yazın

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gel canım gel her şeyi paylaşalım senle Geçer diye anlaşalım canım Gel her şeyi konuşalım senle
    Hayat gibi paylaşalım

Yüreğin açsın içini
    Yeni bir aşkı seçiver
    Bu deli kavga bitimi
    Yeni bir aşkı itiver

Beni yazın şarkılara, yazın sayfalara
    Acım volkan olsun
    Yüreğimin yokluğuna, hüzün çokluğuna
    Kader çare bulsun

Nazlı - Beni Yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haramiler - Nazlı Yarim

Haramiler - Nazlı Yarim

Nazlı yarim gel yanıma Saçların dola boynuma Vermezlerse seni bana Kaçalım dağlar ardına Sen edalı ceylan Ben yaralı şahan Hey, Hey Kıraç toprakta bir çiçektim Güz bekler rahmet dilerdim Su başına geldiğinde Gölgen ile yeşillendim Sen edalı ceylan Ben yaralı şahan Hey, Hey Meskenin dağlardır benim Hüküm ferman dinlemedim Borcum olan bir canı da Senin yoluna eyledim
  2. Nazan Öncel - Nazlı Ay

Nazan Öncel - Nazlı Ay

Ay nazlı ay gelin ay Git ona söyle Ah gücüme gidiyor yalnızlığım böyle Ah bu inadından Az mı ağladım ben Ay ay nazlı ay Git onun ülkesine Git onun beldesine Ay ay git söyle
  3. Murat Başaran - Nazlı Yarim

Murat Başaran - Nazlı Yarim

Çok sevildin nazlandın Yüz verince çok şımardın Aslında tüm suç bende Seni seni böyle sevmem de Sana kızamam yapma diyemem Seviyorum ah nazlı yari Sana kızamam yapma diyemem Ama yeter artık be yarim Bu güzellik kalmaz yanına Sevgiden başka karın yok dünyada E bu nazda bu aşk ta biter Kalırsın bir başına__________________
  4. Nazlı Sevgiliye

Nazlı Sevgiliye

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor. Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni...
  5. Spiker Nazlı Tolga Evleniyor

Spiker Nazlı Tolga Evleniyor

Bu konu; Spiker Nazlı Tolga Evleniyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların başarılı spikerlerinden Nazlı Tolga evleniyor. Evlilik hazırlıkları yapan Nazlı Tolga'nın müstakbel eşi ise Hollandalı işadamı Lawrence D. Brenninkmeyer.. Fox TV’nin ana haber bültenini sunan ünlü spiker, işadamı sevgilisi Lawrence D. Brenninkmeyer ile evlilik hazırlığı yapıyor....

Sayfayı Paylaş