Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

ilayda1991

Yeni Üye
Üye
Ne Alacağımı Bilemiyorum =(
Bu sitedeki bazı konulara baktım ve sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm...Siteniz çok güzel ve sizde bir aile gibisiniz umarım bende bu ailenin bir parçası olabilirim =)

Yardım istemem gereken konu ise erkek arkadaşıma ne hediye alacağm...Sanırım biraz komik gibi ama gerçekten 1,5 aydan beri beri bulamıyorum...
frown.gif
Gerçekten çok kararsızım...:S Lütfen bana yardım edin
frown.gif
Sizin bana fikir vermenize yardımcı olmak için biraz bilgi veiriiim

Ben 19 yaşındayım.Erkek arkadaşım 20 yaşında 16 Aralıkta 21 yaşına giricek...Yay burcu...Daha önceleri ona saat almayı düşündüm ama biraz ağzını aradıktan sonra zaten çok sevdiği marka bir saatinin olduğunu öğrendim
frown.gif
Sonra parfüm düşündm ama kendine özel bir parfümü olduğuu ondan başkasını kullanmadığını öğrendim
confused.gif
Birbirimizi çok seviyoruz ve birlikteliğimizin 11.Ayındayız ...

Lütfen yardım edin
redface.gif

Onun zaten kullandığı bir parfüm var diyorsun neden o parfümü almayı denemiyorsun...

Yada şık bir cüzdan alabilirsin...

Bu arada h g canım aramıza...

Bence orjinal birşeyler almanda fayda var çünkü ince eleyip sık dokuyan bir kişiliğin var o yüzden erkekler için belirli olan klasik hedilerden alma derim.Ne alabilirim diye soruyorsan benim fikrim ikinizin resmini belirli nesnelere süsleyen yada onun adı ve resmi ilede olabilir ki bu tür orjinal süslemeler yapan birçok yer var canım bu tür birşeyler yapabilirsin hem kalıcı hemde değişik ve orjinal birşeyler olabilir.

Geri