Ne bela okusam ne lanet etsem bıktım artık!

Saol toprağım öyle yapıyorum ama nsan bazen sinirleniyor işte. Kayınvalidem de 5 vakit namaz kılar ama bu yaptıklarıyla o namazlar kabul oluyor mu çok merak ediyorum.

canımmm benimm allah bilir tabikii.ama istediği kadar namaz kılsın. sen sakin ol iyi düşünn. rabbimm senin yardımcın olsun. allahım sevdiğinden ayırmasınn seni. dualarım seninle canım inşallah biran önce feraha erersinn sakın üzülme emii er yada geç eden bulurrrr :kiss:

Ablam üzme sen kendini herşeyin vardır bi caresi dert veren Allah dermanını da verir...
Çok üzüldüm okuyunca ama sabretmekten başka çaremiz yok sen sakın üzme tatlı canını ablacım...

allah yardımcın olsun hayalcım,ama sınırlenme kendı saglıgını düşün...haklısın kım olsa bu durumdan nefret ederdı.....allah bıldıgı gıbı yapsın onları nasıl ınsanlar.....ınsan düşüncesız olmaya gorsun....

Canım gerçekten çok üzüldüm ALLAH yardımcın olsun sen dua et sinirlenme ...
Mevlam yar ve yardımcın olsun dualarımız seninle...

Allahım yar ve yardımcın olsun adminem.Gerçekten kötü hatta çok kötü bir durum ne desem bilemedim inanki sinirlenmekte bela okumakta haklısın ama yapacak bişey yok sonucta onlarda senin bi ailen sayılır,sen bunu kabullenmesende bu böyledir işte .Umarım ki en kısa zamanda butun sıkıntılarından kurtulursun ki şunuda eklemek istiyorum bütün gelin hanımlar kaynanalarınıza biraz dişinizi gösterin inanınki çok sinir oluyorum bu tür durumlara yaaaa:sinirli:Bakalım ben ilerde nasıl olacam Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Bol bol euzübesmele getir Hayalim. Evine, kendine Ayetel kürsi okuyup üfle ki Rabbim seni de malını da muhafaza etsin. Düşmanlık edeceklerse de Rabbim sizi esirgesin.
Dualarımız olmadan bir hiçiz. Allah yardımcın olsun canımcım. İnşallah tez zamanda feraha erersin...

Geri