1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar güzelllerrr ...

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ne kadar güzelllerrr ...

cok zarıfler..emegıne saglık hayatım

ne kadar güzelllerrr ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coğrafyanız Ne Kadar İyi

Coğrafyanız Ne Kadar İyi

Evet meleklerim bakalım coğrafyanız ne kadar iyi Türkiyemizin illerinin ne kadarını biliyorsunuz? http://www.81ilimiz.com
  2. Boşanmaya ne kadar yakınsınız?

Boşanmaya ne kadar yakınsınız?

Son dönemde artan tartışmalarınız sizi ilişkiniz hakkında düşündürüyor mu? Çözümden yana birbirinize karşı toleranslı mısınız? Boşanmaya ne kadar yakınsınız?
  3. İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar ? Ve kaç aydır ?
  4. Hayızın Süresi Ne Kadardır?

Hayızın Süresi Ne Kadardır?

hayızın süresi, nedir, ne kadardır, gusülden sonra gelen kan, gusül gerekir mi, ile ilgili bilgiler burada melekler Hayızın süresiyle ilgili olarak sizlere bilgiler vermek istiyoruz melekler; Hayızın sona ermesi için kesilmesi esastır 10 günden fazla olan adet günleri özür sayılır İki adet halinin arasında 15 gün geçmişse ondan sonra gelen kan hayız kanı olarak değerlendirilir...
  5. Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Ravent nedir Ravent neye iyi gelir Ravent nasıl bir bitkidir Ben cok seviyorum raventi.Yerken binbir surat olsamda yiyorum.Tadi cok eksi.Sizde tadin deneyin... Ravent Diğer İsimleri : Ravend-i Hindi, Ravendiyye, Işgın, Rheum, Rhubarb, Rhubarbe Botanik Bilgi : Karabuğdaygiller familyasındandır. Ravent 1-2 m boyunda çok yıllık oldukça güçlü bir bitki olup ilk 3 – 4 yıl çiçek açmaz ve...

Sayfayı Paylaş