gebe
 1. laetitia

  laetitia Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Mart 2008
  Mesajlar:
  3.226
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  bursa

  Ne Mutlu Sana

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

  bizim senle hukukumuz var avukatımız var suçumuz bu gece alkolle sabahla ona de ki ben kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim ben bazen sevdiğimiz biri bize bir hata yaptığında ve bu hata bizi üzdüğünd ona diyecek tek sözümüz ne mutlu sana olur değil mi?...İşte meleklerim sizlere duygusal bir yazı..


  İlk kurşunu alnına sıkacağım. İkincisini karnına; sonraki kurşunlar sırasıyla omuzlarına: Böylece ıstavroz çıkararak öleceksin. Ne mutlu sana! Bana bir kadeh şampanya ısmarlamak için ne bekliyorsun? !
  Üvey Arkadaş
  İpi boynuna kravat şeklinde bağlayacağım. Asılırken kibar ve efendi görüneceksin. Ne mutlu sana! Her yanım tereyağı içinde, bana biraz havyar sürmek için ne bekliyorsun? !

  Sana saplayacağım bıçakla tanışmanızı istiyorum; çok eski dostumdur. Birlikte çok iş başardık, çok badireler atlattık. Keskin bir dili vardır. Yani bir ülkeyi bile bölebilir. Öyle keskin bir dil! Ne mutlu sana! Bana şurdan bir kilo tecavüz tarttırmak için ne bekliyorsun? !

  Susadığın için boğarken seni ben, su sporlarına yeni bir branş kattığını düşün. Alnına neşterle God yazacağım. Gotik harflerle, yeni dalga akımının etkisi altında, biraz Chaplin'i taklit ederek. Biraz kafası karışık bir Richard Brautigan'ı taklit ederek. Biraz enseyi omurgaya almış bir berberi taklit ederek. Ne mutlu sana! Aramızdaki sinir haplarını toplayıp zorla konu komşuya yutturmak için ne bekliyorsun? !

  Bizim senle hukukumuz var. Avukatımız var. Suçumuz var.

  Bizim senle bir ömrü paylaşmaya andımız, bu andı çiğneyip içyüzümüzü ifşa eden ihanetlerimiz, birbirimizi kolayca harcamanın lüksü, bu lükse sığan baş önde boş boş oturuşlarımız var. Konuşamayışlarımız, hiçbir şeyi açıklayamayışlarımız, kaçıp gitmeyi erdem sayışlarımız var. Umutmuş, bir şans daha vermeklermiş, özürlermiş, lütfen unutlarmış: Zaaf Zaaf! Bunlar evrim zaafı! Ben kin tutmayı aşktan daha yüce bilirim. Aşk acısı silinir, kin mezara kadar! Sadece hümanist olacak kadar düşük değil IQ seviyem!

  Bu gece alkolle sabahla; ona de ki:
  Ben kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim.

  Bu gece hüzünle sabahla; ona de ki:
  Ben bedendeki mıknatısın büyüsünü bozdum.

  Bu gece iğrenç bir korku filmiyle sabahla; ona de ki:
  Kabuslarımın orta yerindeki tek güzel mabedin kapısına sıçtım.

  Bu gece imla kurallarına uyulmuş edebi bir intihar mektubu ile sabahla; ona de ki:
  Farkındayım, ölsem, cesedimi gerçekten teşhis edebilecek tek insan odur; ceset de olsam, hainim hâlâ.

  Ne mutlu sana!

   
Ne Mutlu Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ne Mutlu

  Ne Mutlu

  Mutluluğumuzun ışığı yüzünüze vursun.Çevrenizi aydınlatsın.Ne mutlu dünyayı İYİ yaşayana,yaşadığı her günün ZEVKİNE varana,Ne mutlu SEVENE,AŞIK olana,yanında daima DOSTLARI olana,Ne mutlu BİLGİYEaç olana,bilene bidirene,Ne mutluVİCDANININ sesini duyana,Geceleri yatağında HUZURLA uyuyana,Ne mutlu dostlar SOFRASINA oturana,birliğin TADINA varana,Ne mutlu benliği BİZLİĞE ulaştırana, BİRLİĞİ...
 2. Ne Mutlu Türküm diyene:)

  Ne Mutlu Türküm diyene:)

  Türk heryerde Türk... :)
 3. Mustafa Yıldızdoğan - Ne Mutlu

  Mustafa Yıldızdoğan - Ne Mutlu

  Toprak bedenimi sarsa Bayrak gönlümdeki yarsa Selam edirneden karsa Adım, Adım yürüyene Yeseviden başlayan yol Hacı bektaş, yunus kol, kol Hepsinde bir beraber ol Gönül sözü dinleyene Çağlar açtım, çağlar dürdüm Yirmi dört boy hayat sürdüm Dünyaya adalet ördüm Medeniyet dinleyene Üç kıtada ayak izim Üç kıtada dilim sözüm Türküm, türküm diye sazım Avaz avaz söyleyene Ne mutlu türküm...
 4. kadınları neler mutlu ederrr;)

  kadınları neler mutlu ederrr;)

  Günlük hayat içinde bir kadını mutlu eden o kadar çok şey var ki… Bunların arasında yüz maskesi yapmak veya spor yapmaya başlamak gibi kişisel bakımla ilgili örneklerin yanı sıra kariyerinde emin adımlarla yürümek ve tabii ki aşk da var… İşte bir kadını mutlu eden 50 şey… 1. Anne olmak. 2. Âşık olmak. 3. Bütün bir Günü sadece bakıma ayırmak. 4. Alışveriş yapmak. 5. Çok beğendiği elbiseyi,...

Sayfayı Paylaş