ne olur bana yardim edin

ÇİLeM

Yeni Üye
Üye
ne olur bana yardim edin
eşimin ilgisini nasıl çekebilirim eşimin dikkatini nasıl çekebilirim
ben almanyadan cok büyük sorunum var esim türkiyeden son zamanlarda cok zitlasmaya basladik her ikimizinde ayri ayri sorunlari var piskolojimiz cok bozuldu ama en büyük sorun esimin bana karsi soguk olmasi artik SIK SIK görüsmek istemiyor msnde beni görmemek icin cok bahane buluyor hayatinda birimi var diyorum yok diyor iliskimiz hakkinda konusmak istedigimde üstüme gelme deyip aramizda duvar örüyor kendine göre iliskimiz cok normal bana göre sorun var ama anlamakta zorlaniyorum offfffff kafam cok dolu biktim artik bu hayattan bana akil verin ne olur
kendime nasil cekebilirim esimi sabrimda kalmadi korkularim cogaldi onu cok seviyorum kaybetmek istemiyorum ama hep benmi anlayis göstermem lazim söylermisiniz

cnm .çok kafana takma her ilişkide böle çalkantılı dönemler olur belki bi sorunu vardır anlatamıyodur sen genede sabırlı davranıp beraber konuşup çözmeye çalış geçiçi bi dönemdir inşlh allah yardımcın olsun..

canım kıyamam sana.. erkekler biz kadınlar gibi olmuyo yani hayatlarında bişeyler yolunda gitmiyosa mutlaka özel ilişkilerinide yansıtıyolar bunu kafaları cok cabuk karısabiliyo ayrıca ayrı olmanın etkisi cok tabi yani birbirinize uzak olmanız bu durum en yakın zamanda sonlanır kavuşursun inşallah yani sabırlı olursan bu durum gecici olabilir

cnm bence senin sana soguk davranmasinin sebebi aranizdaki mesafeler o türkiyede sen almanyadasin belkide artik senin yaninda olmak istiyordur ne kadar bekledi bilmiyorum ama beklemektende bikmis olabilir belkide senin yanina hic gidemeyecegini düsünüyor ve bundanda cok rahatsiz oluyordur cnm sen esine bir süpriz yapsan onun yanina gitsen böyle bi imkanin yokmu aranizda ki sogukluk kalkar bence allah yardimcin olsun cnm

canım seni anlıyorum ama biraz ılımlı yaklaş, yani eğer ılımlı yaklaşırsan tatlı dille o zaman bak nasıl güzel konuşma ortamı sağlarsın. mesela msnde görüştüğünüzde sorunlardan bahsetme heyecanlı konuş başka şeylerden bahset tatlı dilli ol , yani problemlerinden arındır onu, bak o zaman nasıl herşey değişiyor...

Geri