1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

Ne Olursa Ne Olur?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

su içmezsem kururum sevilmezsem solarım vs vs vs gibi saçma ya da mantıklı aklınıza ne gelirse artık, maksat eğlenmek olsun :D:D:grouphug:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Eşim ve çocuklarım olmazsa yaşayamam....

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    63
    mawimm seninkinden birine katılabiliyorum malesef..... kocam olmazsa yaşayamam ama bebeğim olunca aynısını kopyalayabilirim mawimmm kopyacı demezsin umarım....
    şerefim ve namusum olmazsa ben ben olamam..

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Elbette inşallah olur ve sen tekrar gelip aynı konuya bebeğinide yazarsın canım:)

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
Ne Olursa Ne Olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ödem neden olur?

Ödem neden olur?

ödem neden oluşur alkol ödem alkol ve elde oluşması elde Temel Sağlık Bilgisi Ödem ve Tedavisi Ödem yediklerimiz ve içtiklerimizle ilgili olduğu gibi kullandığımız ilaçlar horman ve repleksan tedavileri yada hamilelik habercisi veya böbrek yetmezliği nedeniyle olabilir. Ödem yapan yiyeceklerin başında alkol ilk sırada yer alır. Alkolu vücuttan atılırken vücudunuzdaki suyu tutar ve alkolün...
  2. Saçkıran neden olur ?

Saçkıran neden olur ?

saçkıranın sebepleri,saçkıran nedir,saçkıran niye olur,saçkıran tedavisi,saçkıran niye tekrarlar,saçkıran tedavisi nasıl olur,saçkırana ne iyi gelir Tıp dilinde ‘alopesi areata’ olarak adlandırılan saçkıran, saç köklerini etkileyen ve genellikle bozuk para büyüklüğünde, yuvarlak parçalar halinde, yer yer saç dökülmesine neden olan bir rahatsızlıktır. Saçkıranın farklı türleri vardır ve...
  3. Zona neden olur ?

Zona neden olur ?

zona neden olur,zona niye tekrarlar,zona hastalığı neden oluşur,zonanın tedavisi varmı,zona nasıl bulaşır,zona belirtileri ve tedavisi Zona hastalığı ağrıya yol açan, ciltte kabartı, kaşıntı ve döküntülere neden olan bir cilt hastalığıdır. Tıp dilinde ‘herpes zoster‘ adını almıştır. Halk arasında ise ‘gece yanığı’ olarak bilinir. Zonada belli bir bölgeyi etkileyen döküntüler, birlikte...
  4. Kansızlık neden olur?

Kansızlık neden olur?

Kırmızı kan hücreleri önemlidir çünkü kemik iliklerinde üretilirler ve içerdikleri hemoglobin proteini sayesinde bütün vücuda oksijen taşırlar. Kansızlık şikayetiniz varsa kendinizi yorgun hissetmeniz sürpriz olmayacaktır. Nedeni bilinmeyen bir şekilde yorgunluk hissi dışında çarpıntı, baş ağrısı, bulantı, soluk ten rengi, dikkati toplayamama, el ve ayakların soğuk olması kansızlığın diğer...

Sayfayı Paylaş