ne öyle ne böyle

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ne öyle ne böyle
gerçekten söyledikleriniz doğru olabilir.suçlamıyorum kimi kadınlar var ki evli bekar fark etmeksizin erkeklere işve cilve yapıp sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranan.belki erkekler değil de kadınlar korkutuyordur bizi.hangi hareketi neden yaptıklarını bilmek

ben hiç tahammül edemedim sevdiğim birinin başka bir kadına bakmasına oturup saatlerce ağladığım olmuştur.ben de çokkavga ettim inana sunları yazarken de ağlıyorum .sıkıntımı geçirecek birşey bulmak için erkekler neden başka kadınlara bakar diye yazdım ben kimseyle çıkmadım fazla romantik gelebilir.tek sevdiğim eşim olsun istedim hep öyle dua ettim şimdi o baktımı derin yaralar açılıyor kalbimde ne kadar doğal normal de deseler inanmak gelmiyor içimden güzel görür bakarsın eyvallah ama baştan aşağı süzüp orasına burasına bakması yerlebir ediyor insanı ben de erkeklerin bunu anladığını sanmıyorum.
evet tabiat olabilir yaratılışta da vardır.ama bunu siz güzele bakmak sevap diye vermiş olsaydı allah .bir kere baktın en ince ayrıntısına kadar değil tabi allah korkusuyla gözünü ondan çevir diyor allah zorlama yok böyle yapanın kalbi imanla dolar altından ırmaklar akan cenetler vadedilmiş yapabilene tabi ki

allah razı olsun yazdıklarınızı okuyup içtenlikle yazdığınızı düşünerek ben de kendi derdimi paylaştım.

Geri