Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Ce: Ne Tür Yenilik İstiyorsu nuz ?

yok nan fuşi harika olurda baksana yönetim pek ilgilenmemiş....
yani bu hediye parası içinde çok çalışmak lazım çoooookkkkkk..

yok nan fuşi harika olurda baksana yönetim pek ilgilenmemiş....
yani bu hediye parası içinde çok çalışmak lazım çoooookkkkkk..
kuru kuru üyelik olmaz :) çalışacan tabi :) her mesajın konu özelliğine göre puan getirecek sana. güncel bölümüne her mesaj misal 2 puan, güzellik bölümü 1 puan gibi... bende kaptırdım gidiyorum :):) M.C duy sesimiiii :)

tamam nan çalışan demir pas tutmazda M.C sesimiz gelürrrmü

Tam anlamıyla araklama bir isteğim olacak başka bir siteyi incelerken gördüm :) hoş, kadın sitesi değildi orası ama uygulamaları hoşuma gitti. Şimdi bunların dükkanları var. ordan alışveriş yapıyorlar karizma puanları dışında her mesajları için bankada puanları birikiyor ytl gibi. eksi puan vermek para ile mesela. Önüne gelene eksi dağıtamıyorsun yani :) Bizimde bir dükkanımız olsa, hatta akmelekmerkez he he he :) ordan hediye falan alsak birbirimize. parfüm 10 puan ytl, toka 2 puan ytl vs gibi fiyatları olsa. Özel günlerde kuru kuru tebrik yerine misal bunları hediye edebiliriz :) işte kısaca özet hali bu. Kadın alışverişe bayılır madem, e burasıda kadın sitesi malum, neden olmasın melekkarum, akmelekmerkez, armadamelek :)

evet fuşime tamamen katılıyorum..bence özellikle bir kadın sitesi için çok hoş bi uygulama olurdu..malum hepimiz bayılıyoruz alışverişe :D ben en çok melekkarumu tuttum valla :D

M.C nin çok güzel fikirleri var..Yakında her beraber paylaşıcaz inşallah.

Ben yabancı dillerle ilgili bir bölümümüz olsa nasıl olur diyorum? Ya da eğitim bölümünün içine "yabancı diller" diye alt bölüm açsak? Orada hem en başta İngilizce olmak üzere birçok dil hakkında konuşur bilgiyi artırırız hem de o dilleri kullanarak konuşur pratik yaparız.

Özellikle İngilizce ve Almanca konusunda sayısız dokümanım var, yardımcı olabilirim bu bölümün zenginleşmesi konusunda.

Bu bölümde yazılmış yabancı dilde denemeler, makaleler de verilebilir. Ödev yapanlara da çok yardımcı olur.

Günlük konuşma, deyimler tartışılabilir.

Çeviriler yapılabilir.

Ben "yabancı diller" diye bir alt bölümümüz olsa güzel olurdu diyorum :)

Sevgiler

Tam anlamıyla araklama bir isteğim olacak başka bir siteyi incelerken gördüm :) hoş, kadın sitesi değildi orası ama uygulamaları hoşuma gitti. Şimdi bunların dükkanları var. ordan alışveriş yapıyorlar karizma puanları dışında her mesajları için bankada puanları birikiyor ytl gibi. eksi puan vermek para ile mesela. Önüne gelene eksi dağıtamıyorsun yani :) Bizimde bir dükkanımız olsa, hatta akmelekmerkez he he he :) ordan hediye falan alsak birbirimize. parfüm 10 puan ytl, toka 2 puan ytl vs gibi fiyatları olsa. Özel günlerde kuru kuru tebrik yerine misal bunları hediye edebiliriz :) işte kısaca özet hali bu. Kadın alışverişe bayılır madem, e burasıda kadın sitesi malum, neden olmasın melekkarum, akmelekmerkez, armadamelek :)

bence bu çok iyi fikir çok farklı ..

selam m,c abi ve diger adminlerimm

benimde aklima söyle bir fikir geldi

ben isvicrede yasiyorumm

yani gurbetteyizz

fikrime gelimm

yani yurddisi paylasimi olsa,,butun yurddisi üyelerimiz hangi ülkedeyse birbirileriyle yazissa belki bizim sayemizde bulusupp dost bile olurlarr

yani baslik yurd disi paylasimi isvicre mesela

yurddisi paylasimi danimarka gibi basliklar olsa ve ayni ülkede olanlar yazissa

sevgilerimle,saygilarimlaa,

Geri