Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Ne Tür Dergiler Okursunuz?
Sevgili Melekler,

okumayı sevdiğiniz dergi türleri nelerdir?

En çok hangi türde yayınları alıyor ve incelemeyi seviyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler...

NOT: Anket herkese açık bir ankettir. Birden fazla oy kullanılabilir. Lütfen en fazla 3 (Üç) Seçenek işaretleyiniz.

Cevap: Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Cosmopolitan, National Geographic yıllardır düzenli olarak abonesi olduğum(uz) dergiler (son zamanlarda Sofra da alıyorum :) ). National Geographic kitap gibi zaten, yavaş yavaş okurken insan ilgilendiği her konuda detaylı araştırmalarla karşılaşabiliyor. Çok şeyler öğrendim o dergiden :)

Aralarda en çok Bilim ve Teknik, House Beautiful, Maison Française, Times alıp okurum. Digiturk dergisine aboneyiz bir de, yabancı dizilerin yeni sezonları hakkında güzel bilgiler oluyor, özellikle takip ediyorum. Bunun dışında estiği zaman her türlü dergiyi alıp okuyabilirim. En az ilgilendiklerim gençlik ve magazin dergileri. (Bu vakti zamanında hiç Blue Jean okumadığım anlamına gelmiyor tabii ki :) )

Cevap: Ne Tür Dergiler Okursunuz?

kadın dergileri.moda magazin dergileri.ve en büyük tutkum yemek tarifleri dergileri.mutfaktan pek çıkmadığım için.:laugh:

Valla ne yalan söyleyim gençlik,mizah,magazin dergileri okumayı daha cok severim bilimle veya başka türlü dergiler okumaktan hiç hoşlanmam okusam bile anlamam

Geri