Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?
Ne Tür Yenilik istiyorsanız, buraya yazabilir bizimle paylaşabilirsiniz...

Konuların üzerinde hassasiyetle durularak, siz değerli meleklerin isteği doğrultusunda, bütün atılımlar atılacaktır emin olabilirsiniz ;)

Ce: Ne Tür Yenilik İstiyorsu nuz ?

Mesela dans voleybol futbol basketbol gibi sporlarla ilgili yer olsa bizde bu sporların nası olduğunu sporlarla ilgili haberleri yapabiliriz mesela ne dersin

Mesela dans voleybol futbol basketbol gibi sporlarla ilgili yer olsa bizde bu sporların nası olduğunu sporlarla ilgili haberleri yapabiliriz mesela ne dersin
isteğin yerine getirilmiştir;)hadi bakim o bölümler senin paylaşımlarını bekler :D:pbaşarılar;)

Chat için çalışmalara başladım bugün yarın chat sayfanız olcak yeterki isteyin :)

İlk önce şu avatar ve imza görünümlerine baksanız ..herkesinki aynı kızılaydan dağıtılmış gibi:) kendi dilediğimiz gibi görünelim :)tesekkürler:) ayrıca haberler bölümünü yurttan haberler dünyadan haberler olarak ikiye ayırsak yurttan haberlerde de siyaset meydanı,günlük yaşam,spor ,köşe yazıları ve yorumlar olarak kendi aralarında ayırsak olmaz mı?

meleklere duyuru bölümü sadece site kurallarını kapsamalı yada siteyle ilgili haberler gelişmeler yenilikler anlatılmalı..duyurular orada çok sırıtıyor duyurular için öenmli duyurular bölümü açılabilir buda kendi arasında sizden gelen duyurular ve yaşam ile ilgili duyurular olarak ayrılabilir...ilk günden çok oldum galiba neyse şimdilik bu kadar :)

İlk önce şu avatar ve imza görünümlerine baksanız ..herkesinki aynı kızılaydan dağıtılmış gibi:) kendi dilediğimiz gibi görünelim :)tesekkürler:) ayrıca haberler bölümünü yurttan haberler dünyadan haberler olarak ikiye ayırsak yurttan haberlerde de siyaset meydanı,günlük yaşam,spor ,köşe yazıları ve yorumlar olarak kendi aralarında ayırsak olmaz mı?

1-AVATAR; Avatar yüklemeyi bilmeyen üyelerimiz olacağından dolayı o avatara emek vermiştim :D kızılaydan almadım, yani boş duracağına avatar olsun dedim, herkes istediği avatarı kullanıcı panelinden avatarımı değiştir diyerek kullanabilir

2-Haberler bölümünde hemfikiriz en kısa zamanda yapabiliriz ve diğer bölümleride tabiki

3-Modluk yaptıysan sana modluk verelim bunları sen yap :) ama maaş veremeyiz ona göre

yaww şu büyüyü ,muskayı çıkarın ben koykuyorumm,
bi burçlar yetmez mi orda
valla çok ciddiyim

Geri