Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

omrumcehep

Yeni Üye
Üye
Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!
Merhaba sevgili melekler;
yeni üyelerdenim.aranıza katılmak istedim çünkü fikirlerinize ihtiyacım var eminim benden daha tecrübelileriniz vardır aranızda.konuya gelirsek;
ben 3.5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşıma yalan söyledim ilişkimiz başında.daha doğrusu söylemek zorundaydım eski erkek arkadaşımla ilgiliydi.bu da bir şekilde çıktı ortaya.şimdi bana inanmıyor.ayrılcağımıza kesin bakıyordum ama onu ikna etmek için çok uğraştım ona sevgimi görmesi için.şimdi arıyorum açıyor telefonları,ben yine aynı hitap ediyorum ona.o çok soğuk zor görüşüyoruz.içinde bir sevgi var,biliyorum bu yüzden zaten bu kadar üstünde duruyorum evet hatalıyım kabul ettim ama o artık bana inanmadığını,hayal kırıklığına uğradığını söyledi.ben çok üzülüyorum haklı ama ben ona ilişkimiz boyunca başka hata yapmadım.hatta hiç öyle bir kız olmamama rağmen her dakıkamı söyledim ona.çok emek veriyordum.o çok ilgi göstermezdi,ben karşılıksız yapıyordum zaten benim için sevgi karşılıksız olmalı çünkü.ama yalanım geçmişimle ilgili yalanım ortaya çıkınca bana olan güveni de bitti.napıcam kızlar,yardım lütfenn....gerçekten seviyorum.sabrederim ben.yeniden güvenir mi bana?teşekkürler.

zaman ver bence.madem öyle bi kız değilsin öyle olmadığını görsün, sende bi daha yalan söylemezsin o da anlar senin pişman olduğunu hatanı anladığını.üstüne gitme yeter bence,kendini onun yerine koy,o sana eski kız arkadaşıyla ilgili yalan söyleseydi ne hissederdin? zaman geçsin sabret azcık :)

canim bir erkek icin kendini bu kadar harap edip üzme.. ha bu erkek senin esin olursa tabiki cabala ama esin degil. senin dedigin gibi bak erkek arkadasin ve bu ilk degil yani biri gitti digeri geldi... neden bu kadar ucuza mal ettiriyorsun kendi.. sen daha degerli degilmisin. Birak sana güvemiyorsa onun sorunu... simdi bu kadar yipratiyorsun kendini, ve diyelim o seni affetti siz güzel mutlu bir yil gecirdiniz ve sonra ayrildiniz emegine yazik degilmi? Ne güzel tertemiz evlenmek namusunla yasamak varken? Sakin yanlis anlama ben sadece kendi düsüncemi söylüyorum. Belki seni kullanacakti sen ona yalan söyledin oda gururuna yediremedi. Eger sevseydi kendiside bir sekilde caba göstermezmiydi.. sensiz yapamazdi öyle degilmi.. belkide ileride esinede bu sevgilin yüzünden yalansöylemek zorunda kalacaksin... e ozaman daha kötü olmazmi... Kusura bakma soruna istedigin cevap degil ama inan senin iyligin icin yazdim
Rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin ve seni seytanin serrinden korusun. Amin

çok teşekkür ederim kızlar zamana bıraktım evett Allah'tan her gün hayırlısını diliyorum inanın.zaten çok şüpheci birii iyice şüpheci oldu.hep dürüstlük için yaşadım ama annem bile dedi ki bazen bazı yalanlar söylenmelidir kızım,hele ki kıskanç bir erkekse.doğru diyor ama ben sürdüremedim yalanıı.umarım inanır.hayırlısı olsun

bqak omrum okadar kendını kanıtlamaya calıssanda sana ınanmıyosa bırakıcaksın kardesııım bırak bak benı sevıyo dıyosun bak nasıl pesınden kosuyo sende onu hıc takma sen kendını uste cıkar dekı senın sevgınde bu kadar cabuk yıkılacak kadar zayıfmıskı hemen bır sorunda yıkıldı olmuyosa olmasın de cek gıt armada sormada ıyımadaem bana ınanmıyosun bole konusuyosun ayrılalım de yeter de ben senımı cekıcem bak nasıl pesınden kosuyo erkeklerın hepsı aynı dene ve gor ben olsam ole yapardım ne pesınden kosucan sen de kendını gerı cek o senın pesınden kosmanı ıstıyo merak etme o senı tanıyodur bılıyodur kı bosnua yalan solemıycegını bılıyodur sen kendını ferah tut vee sen kendını uste cıkar gerı cekıl kardesım :tik:allaha emanet ol...

işte onu yapamıyorumm..geri çekilemem hakkım yok hatalıyım.yoksa gider biliyorum çok gururlu ve inatçı.hayal kırıklığına uğradığını söylüyor sürekli.buluşuyoruz bunu haketmiyormuşum.artık buluşamıcaz da sanırım

ömrum
cok abartıyor cok buyuk yalan degıldır emınım canım benım eger cok abartıyorsa bahane arıyor yapamazsan zaten elınden kacar gıder ole kacırırsın sen onu yapmazsan gıder canım yap trıp yap abarttın dee

ya bilemedim ki canım bugun bulustuk beraberdik ama eve gelince telefonda sen buluşulmayı hak etmiyorsn bu kadar basit değil dedi.ben basite almıyorum falan dedim.sevgimi gör istiyorum sadece dedimm,sustu

ömrum merak ettım yalan neydı ona gore yardım edıyım eger cekınıyosan ozelden at :tik:

hassas bir konu canım ona göre büyük bir yalan.ama neden yalan söylediğimi düşünse anlayacak bana öyle bir şey yapsaydı o ben 1 saat bile küs kalamazdım anlardım onu.erkekler çok gururlu.

Geri