ne yapacağımı bilmiyorumm:(

-_-๓єlєк-_-

Yeni Üye
Üye
ne yapacağımı bilmiyorumm:(
meleklerim bana yardım edin lütfen
çocukluğumdan beri tanışıyorduk sık sık konuşurduk ve benimle çok düzgün konuşurdu hiçbi kötü söz veya konu konuşmazdı bütün gün neler yaptığını anlatırdı ve beni çok sewdiğini söylerdi...Çok iyi geçiniyorduk ve birbirimize karşı çok saygılıydık onun neden başka kızlarla ilgilendiğini bir türlü anlayamadım ve aldatılmanın verdiği o büyük acıya daha fazla dayanamadım ayrıldık...o ne olursa olsun beni sewdiğini benim sadece onu yalnış anladığımı söylüyordu.nekadar asabi olursam olayım kırıcı konuşursam konuşayım hep alttan aldı beni anlamaya çalıştı ayrıldığım gün elini duvara vurmuş ve kırmış bunu öğrendim ve çok üzüldümm:( (arkadaşlarım hata yaptığımı onun çok iyi birisi olduğunu ve beni çok sewdiğini söylyor)şuanda küçüğüz henüz duygularımız tam belli bile değil kendime göre doğru olanı yapıp ayrıldım eğer zamanı geldiğinde hala birbirimizi sewiosak o zaman fikrim değişebilir ama henüzz çok erken)NOT: o benimle aynı yaşta
sizce hatalımıyım???

Cevap: ne yapacağımı bilmiyorumm:(

guzelım sen daha cok kucuksun..bu yasta bu kadarı bıle cok fazla...daha karsına neler neler cıkıcak..kı bıde unıversıteye gıdersen..hayat neymıs,dunya kac bucakmıs gorup bu gunlerıne bı guleceksın kı anlatamam...sen şimdi git arkadasına yasınızın kucuk oldugunu ve bazı seylerı dusunmek için erken oldugunu soyle..eskıden nasıl arkadassanız öylece kalın:):slm:

bence tabbı kı yıne son karar senın ben bı abla olarak san yardımcı olmaya calıstım:)

guzelım sen daha cok kucuksun..bu yasta bu kadarı bıle cok fazla...daha karsına neler neler cıkıcak..kı bıde unıversıteye gıdersen..hayat neymıs,dunya kac bucakmıs gorup bu gunlerıne bı guleceksın kı anlatamam...sen şimdi git arkadasına yasınızın kucuk oldugunu ve bazı seylerı dusunmek için erken oldugunu soyle..eskıden nasıl arkadassanız öylece kalın:):slm:

Bence tabbı kı yıne son karar senın ben bı abla olarak san yardımcı olmaya calıstım:)
nura katılıyorum canımm daha çok erken inan bazı şeyleri geç yaşamak daha güzel..............

teşekkür ederim meleklerim bende böyle düüşünüodum kararımda bir kez daha haklı olduğumu görmüş oldum sayenizde sağolunn:ar4fd:

canımın içi daha çok küçüksün.karışık duygular yaşıyorsun.hayatta hiç bir şeye acele etme.sonra neyi erken yaşıyorsam hep ona geç kalıyorum.dersin sende.hayata gülümse.küçük meleğim.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri