ne yapayım ben şimdi ?

• Konbuyu başlatan Kuzusunun Anası
  • Başlangıç tarihi
K

Kuzusunun Anası

Forum Okuru
ne yapayım ben şimdi ?
öncelikle selamlar kızlar buraya üye olalı ilk defa konu açıyorum çünkü şuan sinir harbi yaşıyorum maddi durumum olmadıgı ve dışarda çalışamadığım için (oglum küçük ve huysuz bi çocuk ) yaklasık 6 7 ay önce katalog işine başladım ama inanın tek bi akrabam bir ürün dahi almadı benden almıyorlar ama baskalarından alıyorlar bende hiç ısrar bile etmedim ...kv ve ve eltimse hem almıyor hemde köstek oluyorlar defalarca uyarmama ragmen bende 3 4 aydır kimseyle görüşmüyorum çünkü kendimi geri çektim yaşanılanlar dan ötürü ... mesele şu ki şehir dışındaki dayımın hanımı 1 2 yıldır bende bu işi yapmak istyorum vs deyip duruyordu ... ben de kontor yükledikce arar hal hatır sorarım gecen hafta
-bana bu işi yapmak istiyorum dedi
bende
-yenge bi kaç gün düşün karar verince ara konuşalım dedim
neyse kabul etti kaydını aldım bi hafta oldu bugun katalogu almamış kargoyu yani .
dayım mesaj atıyor yengen vazgeçmiş diye sonra duyuyorum ki anneme anneme falan ... beni zorladı ben istemiyordum falan demiş
ne yapayım şimdi ?

biraz karışık oldu kusura bakmayın

Merhaba yapacağınız tek şey üyeliğini iptal edin..Çok ta kafanıza takmayın.Maalesef yakın çevreyi memnun etmek anlamak güç..
daha başlamamıştı ki ben kargoya katalog verdim 1 hafta olmus armış sormuşum yenge pişmansan yapmayacaksan başlatmayalım diye benim sinirlendiğim taa anneanneme falan yalan yanlış anlatması

Bazı insanlar lafı nerden nasıl anlıyor bilmiyorum ama sinir bozucu bir durum ... Durum sizi çok geriyorsa arayıp konuşun .Kendisini bu işe zorlamadığınızı neden böyle bir ithamda bulunduğunu sorun .Konuşmak sizi rahatlatıcaktır..

Bazı insanlar lafı nerden nasıl anlıyor bilmiyorum ama sinir bozucu bir durum ... Durum sizi çok geriyorsa arayıp konuşun .Kendisini bu işe zorlamadığınızı neden böyle bir ithamda bulunduğunu sorun .Konuşmak sizi rahatlatıcaktır..
annem istemiyor arama dedi konuşsamda eminim anlamayacak ama patlamak üzereyim

Aslın da hani bir laf vardır. Akrabanın en kötüsü elin en iyisinden daha iyidir diğeri de akraba akrep gibi sokar diye... bana göre bu ikinci örnek size daha uygun. Ne yazık ki bazen en yakınların bile yaptığın işi çekemez yükselmeni istemez... İnşallah kendine güzel bir çevre bulursun ve akrabalarına iş konusun da gerek bile kalmaz... Yakın çevrenle bir daha girme derim böyle işlere Allah rızkını inş o melek evladının hatırına mutlaka başka yerden ve kişilerden verecektir.Kimin adına sende üye olduysan durumu ona açıkla iptali için gerekenleri yapın.

Aslın da hani bir laf vardır. Akrabanın en kötüsü elin en iyisinden daha iyidir diğeri de akraba akrep gibi sokar diye... bana göre bu ikinci örnek size daha uygun. Ne yazık ki bazen en yakınların bile yaptığın işi çekemez yükselmeni istemez... İnşallah kendine güzel bir çevre bulursun ve akrabalarına iş konusun da gerek bile kalmaz... Yakın çevrenle bir daha girme derim böyle işlere Allah rızkını inş o melek evladının hatırına mutlaka başka yerden ve kişilerden verecektir.Kimin adına sende üye olduysan durumu ona açıkla iptali için gerekenleri yapın.
çok moralim bozuk ama insanları tanımış oluyorum

bence hiçbir şey yapma. annene böyle bir yalan söylese nolur söylemese nolur? sonuçta ailen senin böyle bir şey yapabileceğine ihtimal verecek mi? :)

Geri