ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

merve!!

Yeni Üye
Üye
ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen
öncelikle herkese merhaba ben bu güzel sitenin yeni üyesiyim..:)
sizden fikir almak istedim.üniversite öğrencisiyim ben ve bu dönem bir çok dersimizin ortak olduğu bir çocukla tanıştım çocuk bana o kadar yakın davranıyoki anlatamam sanki her ortamda benimle flört eder gibi,face de falanda baya konuşmuşluğumuz var ve ben bu çocuktan gerçekten çok hoşlanıyorum.ama şimdi bu çocuğun çıktığı bir kız var ve ben bu kızı yakından olmasada tanıyorum.ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım sizce
o güzel görüşleriniz için şimdideb teşekkürle...

çıktığı varsa uzaklaş işin olmasın..ilerde aranızda bişey olursa aynı şeyi sana yapmıycağı ne malum..

cocuktan uzaklasman en dogrusu olacaktir,sonucta bir sevgilisi varmis...

canım hayatında birisi varken bunu yapabiliyorsa.ondan ayrılıp seninle de beraber olsa sana da aynı şeyi yapacaktır unutma.hem sevgilisiyle hala beraber olup hemde başkalarıyla ilgilenmesi kişilik olarak zaten herşeyi açıklıyor ve kendini ele veriyor.sancılı bi ilişkinin tam ortasına düşmeden yani duyguların yoğunlaşıpta çıkmaza düşmeden hemen uzaklaşmalısın.

Öncelikle bu arkadaşımızın net olup olmadığına bakman gerekiyor. Hiç işi uzatmadan oturp kendisiyle konuş nedir bu hayırdır de :D:D Netlik durumuna göre eğer seninde gönlün var ise bu tanıdığın kız ile ilişkisine bir nokta koymadan seninle birlikte olamayacağını ifade et.

E gerisi gelir diye düşünüyorum. Artı o tanıdığın kızla noktayı koymaya karar verirse böyle ne bilim iki üç hafta sonra ortaya çıkın yeeni aşıklar gibi. Karşıdaki insanında psikolojisini düşünmek gerekir.

Öncelikle bu arkadaşımızın net olup olmadığına bakman gerekiyor. Hiç işi uzatmadan oturp kendisiyle konuş nedir bu hayırdır de :D:D Netlik durumuna göre eğer seninde gönlün var ise bu tanıdığın kız ile ilişkisine bir nokta koymadan seninle birlikte olamayacağını ifade et.

E gerisi gelir diye düşünüyorum. Artı o tanıdığın kızla noktayı koymaya karar verirse böyle ne bilim iki üç hafta sonra ortaya çıkın yeeni aşıklar gibi. Karşıdaki insanında psikolojisini düşünmek gerekir.

Bu konuda ki benim öneri ve fikrimi, Sadmin arkadaşım harfi harfiyen yazmış:) Bence de açık ve net ol, sor konuş. Şayet sana cevabı olumlu yöndeyse, öncelikle ilişkisini bitirmeli... Öyle her daldan bir meyve yeme olayıda moda oluyor bu erkekler aleminde ama işte bir de o meyveleri yemek için emek vermek gerekir. Yok öyle armut piş ağzıma düş :)

hepinizee o güzel yorumlarınız için teşekkür ederimm..:)anladım ki ondan bana yar olmaz ama bu hal ve hareketlerini soracam çıktığı kızada ayıp sonuçta..:):)

Geri