ne yapmaliyim?

baharim

Üye
Üye
ne yapmaliyim?
umarim bana yardim edebilirsiniz :)

ben yurtdisinda dogdum ve burda okulumu bitirip ise basladim, 24 yasindayim .. uzun bir iliskim vardi ama malesef ayrildik (annem ile babam istemediler) .. ozamanlar cok tartismalar oldu ailemle .. simdi daha iyi anliyorum annemin ve babamin erkek arkadasimi neden istemediklerini .. düsündükce iyiki olmamis diyorum .. tabi benim derdim baska :)

eski sevgilimden ayrildiktan sonra bidaha asla kimseyi sevemem diye düsündüm .. ve birgün O cikti karsima .. kendisi 20 yasinda .. benim icin yas farki pek sorun degil .. asil sorun onun türk olmamasi .. kendisi yugoslav .. bana gercekten gercek ask ne oldugunu ögretti .. beniim icin herseyi yapiyor .. istesem yildizlari gökten indirir okadar asik yani .. ailesiyle tanistirdi beni .. onlarda pek sevdi beni .. kiz kardesiyle cok iyi anlasiyorum .. gecenlerde onlarin akrabalarinin dügünü vardi .. annesi benimde gelmemi istedi .. tabi hayir diyemedim .. gittik ve baya eglendik .. bana "bizimle burda olman beni cok sevindirdi" dedi ..

beraberligimiz 1 sene olucak yakinda.. ve o benimle evlenmeyi düsünüyor .. planlar kuruyor .. nasil olcak neler yapcaz diye falan .. cocuklarimizin isimlerini bile düsündü yani :) .. ama ben korkuyorum .. evlilikten degil .. ailemden .. ne dicekler .. nasil tepki vericekler .. ailem onu taniyor .. kardesimin arkadasi cünki .. kardesimde basta baya kizdi bana ama zamanla oda anladi birbirimizi nasil sevdigimizi ..

baska bi sorun daha var tabiiki .. kendisi müslüman degil .. ara sira geciyor o konu .. ben ona dedim ben müslümanliktan cikip hristyan olmam diye .. bakariz daha dedi ..

cok zor durumdayim ya .. bi yandan deililer gibi asigim ona .. öbür yandan ayrilip bi türkle beraber olsam belki benim icin daha iyi olur diyorum .. ama acikcasi burdaki türk erkekleri beterden beter ..

ne yapayim? fikirleriniz ne?

Canım seni anlıyorum çok güzel vakit geçirmissiniz aşık olduğunu söylüyorsun fakat aşkda biyere kadar diye düşünüyorum.. ilerde evlendiğiniz zaman kültür farklılıkları dini konular illaki devreye giricek bence bir daha onunla evlenme konusu düşün derim ben çünkü aranızda problem yaşamanıza sebep olabilir birde ailene bahset bu durumu ama yok ben çokk aşığım öyle bişey olmaz dersen herşeyi göze aldıysan bu da çok sorun olmaz tabii aşk herşeyin önüne geçerr :))

Geri