1. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18

:( ne yapmalıyım ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında *Lena* tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

2. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63
    Bence kestirme bu sefer kestirdikce pişman olursun uzamasini bekle.. Bence GÜM geçtikçe alisacaksin ilk.basta kesitirince saci kotu gelebiliyordu.kestirme bence bekle hepten pişman olmakta var isin ucunda :))

3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63
  4. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    1-2 ay geçsede dümdüz kestiririm çok berbat bir model oldu :(

5. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63
    Peki kisa sac seviyormusun daha önce hic kestirdinmi. Egerki kestirdiysen ve yakisiosa düz olmasini istiyorsan kestir ama düzeltme yaptirirsan şuan sahada kisalir önce bunu göze alablirsen kestir canimm

:( ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALDATILAN insan ne yapmalı ?

ALDATILAN insan ne yapmalı ?

aldatılan koca ne yapmalı aldatan kocaya ne yapmalı Aldatılmak başa çıkılamayacak bir durum değildir. Evet zor bir durumdur acı verir; ama buna ders almak gözüyle bakıp burada yazanları uygularsanız atlatmak çok kolay! Partnerinizin sizi aldattığını mı öğrendiniz? Önce sakinleşin. Unutmayın bu dünyanın sonu değil tam tersine ‘ders alınmış’ yeni bir hayatın başlangıcı… Burada yazanları...
  2. saçım uzamıyor ne yapmalıyım

saçım uzamıyor ne yapmalıyım

saçım uzamıyor saçlarım uzamıyor ne yapmalıyım saçım ne yapmalıyım saçım uzamıyor ne yapmalıyım
  3. öksürük için ne yapmalı

öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S
  4. Çocuğunuz Kustuysa Ne Yapmalısınız ?

Çocuğunuz Kustuysa Ne Yapmalısınız ?

Bu konu; çocukların kusması ve yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle"] yenidoğan bebekler, ilk zamanlar beslendikten sonra hafifçe kusabilirler, emdiklerinin fazlasını çıkaırlar, bu gayet normaldir. Ancak büyüdüğü halde çocuğunuz hala kusuyorsa ve zorlayarak kusuyor, rengi değişiyorsa ortada bir sorun var demektir. Bu sayfamızda sizlere çocuk...
  5. Uyuyamıyorum ne yapmalıyım ?

Uyuyamıyorum ne yapmalıyım ?

uyuyamıyorum,uykusuzluğa ne iyi gelir,uykum nasıl gelir,neden uyuyamıyorum,uykusuzluğu nasıl gideririrm,uykusuzluğa iyi gelenler Uyumadan önce bir dilim tavuk, hindi veya bir muz yiyin. Bu yemekler triptofan içerir. Serotonin üretilmesini sağlayan bir amino asittir triptofan. Serotonin ise uyumanıza sebep olan bir beyin kimyasalıdır. Karbonhidratlar triptofanın beyne gitmesine yardımcı...

Sayfayı Paylaş