ne yapsam bilmiyorum

berna

Yeni Üye
Üye
ne yapsam bilmiyorum
ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım
merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey yaşadım ki aralarında aklıma gelen iyi günlerimde oldu ama bana 1 verdiyse 10 unu hep geri aldı şimdi çocuğum ve ben kaldık 2 ay sonra doğum yapıcam eşim yanımda olmuyacak içim kan ağlıyo ayrılık kararını vermekte iyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama yoruldum...

Cevap: ne yapsam bilmiyorum

üffff çok zor bir durum canım yaa,keşke hemen çocuk olmasaydı.neyse bundada bir hayır vardır elbet.allah yardımcın olsun...

cnm allah yardımcı olsun durum zor
ama yapıcak bişey yok heralde en iyisi allah sıgınmak ve cocuguna iyi bir anne olmak bunun içinde senin güçlü ve ayakta olman lazım allah yardım rtsin sana ve bebeginr

canim allah yardimcin olsun diyorum,zor bir durumdasin ama dedigin gibi ortam iyi degilse bebegin orda buyumemesi daha hayirli rabbim hakkinda hayirlisini versin bebeginle birlikte mutlu bir gelecek diliyorum sana;

slm canim,bence sen ayrilmadan önce iyice düsün,hem kacarak evlenmissin demkki degmezmis baksana snei ne hale sokmus esin utanmyiormu seni hamile halinle bosamaya,birakmaya,,,hemde kacmissin senn,,ailen kabul ediyormu senii,,,bence ileriyi dusun sen,suan ne gururun zamani ne inadin,ne et yapp,bosanma su aralarr yine svemyiorsan üzgunsen dogumundan sonra ayril derim ben,,bi bebegin dogsun ozamn rahat kafayla iyice düsünursun,,ayakta ol uzulme ve ayrilöma derim canim ben,bebegin icin sicak bir yuvada olmasi icin ,,sevgiler canim

sevgili berna çalışıp hayata dört elle sarılıp cocuğunla birlikte büyüyp gideceksin. hiiiiç üzülme ve kendini güçsüz hissetme . sevgiler

Geri