ne yapsam şaşırdımm artıq...

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
ne yapsam şaşırdımm artıq...
off...meleklerim ne yapsam şaşırdım artıkk...
ya ben mii abartıyorum yoksa yine kıskanclık krzi mi geciriyorum anlamadım...
hanii benimm biricik sevdiğim varya dün gece teyzesinde uyuyakalmışş...neyse efendim sonraa yattıgı yatakta teyzesinin kızının yatagı kız benle aynı yaşta yaa...neyseee...sonra ben bunla buluştum teyzesının kızını gördümm kızz sevgilime yanımda el şakalarıı canımlar tatlımlar demez mi delii oldumm:sinir: baya tartıştıkk..bana ben akrabalrıma bakacak kadar ş... değilim dedii bendee senin baktıgın gibi bakamam akrabalarına onlar benim için kızz ve ben senii bir kızla aynı ortamda görmek istemiyorum dedim..iyii demiş miyim.....yaa bir deee cok yakınlar teyze kızıyla süreklii onlarda neredeyse...orada sevdiğimin kafasını yarmak geldiii içimden ama ortam müsait olmadıgındann yapamadım...
ya ben mii abartıyorum anlamıyorum tamam kıskancım... tamam tamam..cok kıskancım kabul ediyorumm ...
size soruyorum bu durumu ne yapayım?nasılll kıskanc olmayım?bu durum normal mii yaa...ayyyyyyy...

canımmm gamzemm ya kıyamam sana ama insan sevince öle oluyo yani sen abartmıyosun herşeyden herkesten kıskanıyo....ayrıca biraz abartsakta seviyoz işte :deli: ama bence kendinide onuda boşuna üzüyosun gökhanınn senden başkasını gözü görmez hele ki bu kız teyzasinin kızıysa ki zaten sana söylemiş ben akrabama bakmam diye bence hiç düşünme canımm bu durum normal ve o senin çook mutlu olun inşallah...

bende senin gibiyim hemde teyzesinden :)
teyzesi ondan 4-5 yas büyük ama bendende kücük duruyo
gıcık oluyorum
hareketlerinden falan
ama birsürü olaylar oluyo hep bunlar aklıma geliyo aile ici olaylar falan..
rahatsız olup huylanıyosan söyle bari konusmaları değişsin..
inanırmısın candan öte kuzenimizi bi kız feci derecede değiştirdii :D
evler 3-5 adımlık yakın olsa bile gidip görüşmüyoruz :)

gamzem bende senin kadar kıskanç bi insanım ama bu konuda sana katılmıyorum...

yaşıt olan kuzenler herzaman için birbirlerine daha yakınlardır...Ben kendi kuzimden biliyorum...yanyana geldiğimizde aramızdan su sızmaz...telde de çok sık görüşürüz...ama şöyle bir gerçekte var tabiki aska kuzimin sevgilisinin yanında ölçüyü kaçırmam onları rahatsız edecek kadar aşırı davranmam....

kuzu biz bu kıskançlıkla evde kalırık ben diim sana :D

canımmm gamzemm ya kıyamam sana ama insan sevince öle oluyo yani sen abartmıyosun herşeyden herkesten kıskanıyo....ayrıca biraz abartsakta seviyoz işte :deli: ama bence kendinide onuda boşuna üzüyosun gökhanınn senden başkasını gözü görmez hele ki bu kız teyzasinin kızıysa ki zaten sana söylemiş ben akrabama bakmam diye bence hiç düşünme canımm bu durum normal ve o senin çook mutlu olun inşallah...

ayyy bacımmm dimii o benimmdirr o benimm :eco::eco: sagolll birtanem benim....

bende senin gibiyim hemde teyzesinden :)
teyzesi ondan 4-5 yas büyük ama bendende kücük duruyo
gıcık oluyorum
hareketlerinden falan
ama birsürü olaylar oluyo hep bunlar aklıma geliyo aile ici olaylar falan..
rahatsız olup huylanıyosan söyle bari konusmaları değişsin..
inanırmısın candan öte kuzenimizi bi kız feci derecede değiştirdii :D
evler 3-5 adımlık yakın olsa bile gidip görüşmüyoruz :)

ahhh ahhh bir dee benn değiştirsemmm ama değişecekkk yoksaa bir günn bogacammm o kızı bu ne yaa ....
haklısın canım benim ya kıskanmakla bencee....

gamzem bende senin kadar kıskanç bi insanım ama bu konuda sana katılmıyorum...

yaşıt olan kuzenler herzaman için birbirlerine daha yakınlardır...Ben kendi kuzimden biliyorum...yanyana geldiğimizde aramızdan su sızmaz...telde de çok sık görüşürüz...ama şöyle bir gerçekte var tabiki aska kuzimin sevgilisinin yanında ölçüyü kaçırmam onları rahatsız edecek kadar aşırı davranmam....

kuzu biz bu kıskançlıkla evde kalırık ben diim sana :D

yokk anamm bu kızz yanımdaa görsenn nasııı davranıyorrr :sinirli:
bakk burasııı öylee kalırız wallaa :oppucuk:

canım düşündüm de senle abartmak da üzerimize yok :hhh: ben bi msjdan beni aldatıyo diyorum,sen kuzeninden rahatsız oluyosun,bu arada benim erkek arkadasımın adı da gökhan :D ahh bu gökhan larrr yaaa :D canım benim de kuzenlerim var ve cok samimiyiz,ama birbirimizi kardes olarak görürüz.beraber büyüdük çünkü,hatta birbirimizin erkek ve kız arkadaslarını önce kuzenlerimizle tanıstırırız,birbirimizin fikirlerine deger veririz çünkü.anladıgım kadarıyla kız biraz rahat,tabi senin yanında ölçülü olsaymış daha iyi olurmus,ama onları kardes gözüyle gör sen.kardeşlerin öyle samimi olmalarında bi sorun olmadıgını düşünerek içini rahatlatmaya calıs.bi de sunu düşün canım,erkek arkadasın birinci dereceden olan akrabalarıyla böyle duygusal yakınlasmaya girecek bi insan mı?hem erkek arkadasın da sana öyle biri olmadıgını anlatmaya calısmıs,bence canım bu kıskanclıgı kontrol etmeye calıs,kıskanılmak güzeldir,erkeğin de gururunu oksar ama fazlası da zarar işte,bunaltır onları.

İnan bana meleğim kimse kıskançlık konusunda beni geçemez ama hepsi çok sevdiğinden dolayı oluyo çok sıkma çocuğu boşuna kuruntu yapıyosun diycem ama olmuyo insanın içi içini yiyo kendimden biliyorum en iysi biraz daha çocuğun başının etini ye rahatla tabi dayanırsa seninki :hula::argue:

Geri