Ne zaman gebelik testi yapayım?

Mervemirhan

Yeni Üye
Üye
Ne zaman gebelik testi yapayım?
Merhabalar en son agustos 2 de adet gördüm 7 sinde bitti daha hasta olmadım eşimle eylülün 9 da şüpheli ilişki oldu bi kaç gündür gribim ve ayaklarımda cok üşüme sık sık wc ye cıkma oluyor bu ara karnımda da gaz var sancı yapıyor hamile olma şansım varmı sizce ilaç içiyorum yanlıs bişey de yapmak istemiyorum sizce bi kan tahlili yaptırmalıyım yoksa daha beklemelimiyim erken mi

Merhaba, Eylül de beklenen mensiniz gerçekleşmemiş, mensinizde de epey gecikme olmuş. Gecikmenizin nedeni gebelik olabileceği gibi başka bir neden de olabilir. Bugün gebelik testi yapabilirsiniz beklemeyin.

Tesekkür ederim kan testi yaptırdm yarın alacagım sonucunu grip oldugum için ilaç içiyorum bi sorun olsun istemiyorum o yüzden biraz sıkıntı yaptı bana

Gebe kalmanıza engel bir problem olup olmadığını ne siz nede biz bilemeyiz. Yalnız uzun süren bir gecikme söz konusu . Bu gecikme gebelik kaynaklımı yoksa başka bir tıbbi nedenden mi kaynaklı ancak hekim muayenesi ile anlaşılabilir. Yarınki hcg testiniz kısmi olarak durumunuz hakkında bilgi verecektir.

Geri