1. MERAKLIYIZ:)

MERAKLIYIZ:) Forum Okuru

Ne zaman hamile kalırım melekler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MERAKLIYIZ:) tarafından paylaşıldı.

Mrb benim ilk bebeğim düştü yaklaşık 3 aydır korunmuyoruz acaba ikinci kez ne kadar sürede gebe kalabilirim lütfen beni bilgilendirin

Ne zaman hamile kalırım melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne  Olmak İstiyorum Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim Diyen Melekler Buraya

Anne Olmak İstiyorum Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim Diyen Melekler Buraya

ne kadar zamanda hamile kalınır,ne kadar zamanda hamile kalabilirim, Melekler şuan belkide bir takım planlar içindesiniz ve artık anne olmanın zamanı geldi diye düşünüyor olabilirsiniz.Acaba hamile kalmayı planladıktan ne kadar sonra gebe kalabiliriz bunu pek çoğunuz merak ediyordur.Önemli olan bu gibi durumlarda uygun zamanı kollamaktır şimdi konumuza göz atalım detaylarıyla öğrenelim;...
  2. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalabilirim ne zaman hamile kalınır hakkında sorum var Herkes hiç çekmek için sitelerine çok çok değişik şeyler malesef yazmamışlar herkes aynı şeyi yazıyor. Ne demişler, ekmekçinin hakkını ekmekçiye ver bir ekmek parasıda fazla ver diye. .. Ben uzun zamandır sitenizi hamile kalmak için takip eden bir anne adayıyım 33 yaşındayım ve hiç çocuğum yok doktorada gitmedim hoş daha...
  3. Hangi Günler Hamile Kalınır ?

Hangi Günler Hamile Kalınır ?

Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Günümüz koşulları hemen hemen her alanda olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmayı gerektiriyor. Ama kararı verince bebek de hemen gelmiyor. Aylarca çaba! sarf edildiği halde ve klinik olarak hiçbir sorun bulunmamasına rağmen, bazen istenilen hamilelik bir türlü gerçekleşmiyor. Çünkü ya...
  4. Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Eğer hamile kalmak istiyorsanız, tam olarak ne zaman yumurtlama dönemine girdiğinizi bilmeniz size çok yardımcı olacaktır. Böylece en uygun zamanda cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Birçok kadın, yumurtlama dönemine girileceğini erkenden öngören kitleri başarılı bir şekilde kullanmayı başarmıştır. Çünkü bu kitler yumurtlama dönemine girmenize az bir zaman kala, size pratik bir şekilde ikaz...
  5. Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

düşük,düşük nedir,düşük nedenleri,düşük tedavisi,düşük sonrası gebelik Bir kadın için en güzel düştür anne olmak. Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş