neden bana kimse cevap vermiyooo....

coquet

Yeni Üye
Üye
neden bana kimse cevap vermiyooo....
bir şey sormak istiyorum hamilelik beliirtisi olarak göğüs uçlarında acı. çok uyku .
halsizlik. ayın 5 de hasta olucam gelmek bilmedi şu gün sitres yapmıyorum sadece bekliyorum 4 sene boyunca yaptığım gibi sadece bekliyorum vee çok istiyorumm bir tane bebeğim olsunnn of allahım off sadece ümüidim göğüs uçlarımdaki ağrı çok erken aşladı ve daa önceden hiç böle birşey olmazdı sadece göüslerim ağrırdı ve hüsran b sfer sadece uçları yardım help help

canım bişi demek için daha erken yani ümitlendirmek istemem sonuç negatif çıkarsa diye.adet gününde test yaparsın.daha mantıklı olur canım

günaydınn yeni uye oldum. ya anlamadım nokta var ben 17 nısan da adet gunumdur ama 11 nısan da yanı bu sabah kalktıgımda koyu kahverengı geldı gogusumde sıskınlık var agırımda var yanı ustume gorme olabılrmı? yada hamılelık belırtısı varmı??

Selamlar Nazlı Gülüm,
Genelde hamilelik isteyen biz kadınların bu durumları tamamen psikolojik. :) Yani olmayanı oldugibi görüyoruz. Artı regl belirtileri ile birlikte hamilelik belirtileri de çoğu zaman birbirine karıştırılıyor. Bence üstüne görme vs durum da değil bu. Lütfen Adetinizin üzerinden 3-5 gün geçmeden hamilemiyim demeyin :) Hüsraana uğramayın. Bu arada aramıza hoş geldiniz.

Geri