1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

neden ben

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Neden Ben
    Efsane Wimbledon un ilk zenci Şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı AIDS den ölüm döşeğindeydi.

Hayranlarından biri sordu.
    "Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti?"
    Arthur Ashe cevap verdi:
    "Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük turnuvalara erişir, 50 si Wimbledon a
    kadar gelir, 4 ü yarı finale, 2 si finale kalır.

Elimde şampiyonluk kupasını tutarken Tanrı ya
    "Neden ben?" diye hiç sormadım. Şimdi sancı çekerken, Tanrı ya nasıl
    "Niye ben?" derim..?

Mutluluk insanı tatlı yapar.
    Başarı ışıltılı..
    Zorluklar güçlü..
    Hüzün insanı insan yapar, yenilgi mütevazı..
    Tanrı ya asla "Neden ben" diye sormayın.
    Ne olacaksa olur...

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neden ben
    emeğine sağlık

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: neden ben
    cok güzeldi tesekkürler nisanim

neden ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne sen ne ben.!

Ne sen ne ben.!

Seni Seviyorum Aşkım NE SEN NE BEN SIMDI GERI DÖNÜSÜ OLMAYAN BIR YOLDAYIM ICIM HEP SENDEN YANA OLSADA ICIM HEP KAN AGLASADA BIR TARAFIM ASLA DER GIBI BÖLER BENI IKIYE AN GELIR HAYKIRMAK ISTERIM SENI DELI GİBİ SEVDİĞIMİ HALA UNUTAMADIGIMI AN GELIR YAPTIKLARIN GEÇER GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN FILM SERIDI GIBI SU AN NE YAPTIGINI BILMEM, DUYMAM, GÖRMEM SORARIM KENDIME BEN ONA BIR SEYLER YAZARKEN ACABA...
  2. Ben ne yapacağım

Ben ne yapacağım

Merhaba, İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim...
  3. bil bakalım ben neyim

bil bakalım ben neyim

melekler burda bişeyin özelliklerinden bahsedelim bulan aynısını bi sonraki üyeye yazıp bıraksın Sofraların baş tacıyım ben olmadan olmaz bilin bakalım ben neyim??
  4. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş