neden bu?...

nisan yagmuru

Yeni Üye
Üye
neden bu?...
arkadaslar ben hepinizi cok seviyorum ve en dogal olarak daha iyi tanimak istiyorum onun icin sunu soruyorum nickinizin sizin icin anlami ve secme nedeniniz ve gercek adiniz:)
ilk ben baslayim adim mujgan nickim nisan yagmuru bu siteye uye olmadan once guzel bir yazi okumustum Peygamber Efendimizle ilgili onun icin nisan yagmuru aklima geldi rahmet bereket simgesi diye onu sectim degisik birsey istedim cunku genelde nick olarak adimi kullanirim.

Cevap: neden bu?...

Adım tuğçe nickimde tuqqce..yani bir değişiklik yok:)kendi ismimle tanınmak hoşuma gider..

siteye kizimin adiyla yani melisa olarak giris yaptim.adim necla sonrada degistirmedim iste.bu sitenin boyle guvenilir bir yer oldugunu bilseydim kendi adimla giris yapardim.burda olmaktan cok mutluyum herkes okadar iyiki cok guzel dostluk var guzel seyler paylasiliyor.dogru yerde olduguma inaniyorum herkesi cok seviyorum....

İsmim neslihan.Hayal nickini hem kolay kullanılabilir olmasından hem de insanların üzerinde güzel duygular uyandırmasından seçtim...

Nickimin anlam olarak manası pek yok aslında. :D

Nickim 5 yıl öncesine dayanıyor :) O zamanlar çok küçüktüm nete de yeni giriyordum. Alacağım nick güzel olmalıydı. ve sağolsun bir arkadaşım bana bu nicki buldu. Bu nick Aşkımsın anlamında değil aslında. Nickimdeki büyük harf benim ismimin baş harfi. ''^S''
Bir de nickimde bir harf tuhaf farkındaysanız ''q'' Normalde q harfi kullanmam orda o harfi kullanmamdaki mana da ''^G'' harfi :)

Not: Bu nickbenim hayatımın aşkını bulmadan 1 yıl önce koyulmuştu bile :):) Ama işte kısmet nick tam yerine oturdu :)

Geri