neden buradayım =)

ruzgar01

Yeni Üye
Üye
neden buradayım =)
selam melekler mekanı milleti=)

Daha önceden melekler mekanını hep uzaktan takip eder üye olma gereksinimi duymazdım..Ta kii bebiş kararı alıp siz arkadaslarımla dertleşmek isteyene kadar=)
23yaşındayım 6yıllık evliyim..Canımdan çok sevdiğim bir eşim var tek eksiğimiz şuan sağlıklı sıhhatli bir evlat...Aslında 5aydır korunmuyoruz sadece daha öncesinde eşim hep korundu...Yanlız benim bu hayatta tek sorunum ''SABIR''...Ciddi anlamda sabırsız bir insanım...Dolayısıyla 5ay bile bana çok uzun zaman dilimi gibi geldi ve ilk aşımı 27.12.2012de vurdurdum..Şimdi beklemedeyim...Biliyorum hepiniz 1senden bahsetceksiniz hehh işte bende doktorlar bunu söleyemesin olayı hızlandırsınlar die biraz yalan söledim 1sene 1,5seneden beri korunmuyoruz vs dedim ;bakalım hayırlısı işte durumları burdan sizlerle paylaşmak ve yeni insanlar tanıyıp sosyal arkadaslıklar edinmek için buradayım...

Ve dilerim Allahtan 2013yılı hepimize dileklerimizi gercekleştirmemize yardımcı olup;bizlere sağlık sıhhat başarı huzur mutluluk bol kazanç getirir=) Aşk dolu sevgi kardeşlik dolu nice nice yıllara =)
Kendimce 2012 de tespitim ...Hiç kimseyi zorla sevmek zorunda değiliz ama saygı duymalıyız..İşimize gelmeyenle konuşmamalı ama gördüğümüz yerde de selam allahın selamıdır deyip selamımızı vermeliyiz ..Birde Rabbim nolur bana sabır ver..Azıcık sabır duygumu geliştirmeme imkan =) Hepinize iyi forumlar ...:ar4fd::kucaklama:nanik

Öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum...Bize uzaktan bakmak yerine artık yamacımıza gelmekle ne iyi ettin:D

İnşallah Rabbim sen ve senin gibi bebek hasreti ile yanıp tutuşan herkese sabrının meyvelerini hayırlı ve sağlıklı evlatlar vererek gösterir. Herşey gönlünce olsun ve tekrar hoşgeldin.

Geri