Bayanlar rahim filmi cektirin tupler tikaliysa hiçbir tedavi ise yaramaz

Arkadaşlar bende 3 yildir evliyim 19 yasindayim5 bende hiç kirunmadigim halde çocuğum olmuyor adet gecikmesi var bende 3 ayda bir görüyorum ilaç tedavisine girdim ama bir ise yaramadı doktor bana yumurta catlatici ine yazdı ama ben kullanmadım bana sakin kullanma dediler sonra benim adetim bitkisel yollarla kullandığım ilaçlar sayesind3 düzene girdi sonra bende hamile belirtiler çıkmaya başladı test yaptım sonuç negatif çok üzüldüm insanın kafasında hiç cikmiyorki çok ağladım 15 gün geçti kan tahlili yaptım negati kahverengi lekeleri görüyorum normal mi acaba çok korkuyorum rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin arkadaşlarla beraber oturmak istemiyorum oturduğumda herkez çocuğundan hamileliklerinden konuşuyorlar ben susuyorum sadece çok uzuluyorummmm

Mrb arkadaşlar bende sizler gibi anne olmak istiyorum ama prolaktin yüksek diye ilaç kullanıyorum dostınex aranızda kullanıpta kaç ay sonra hamile kalan var ayrıca ben çok stres yapıyorum psikiyatriye gitsem iyi olurmu sizce napacagimi bilmiyorum inanin kafam allak bullak gecenin bu saatinde yazıyorum düşünün artık halimi

Mrb arkadaşlar bende sizler gibi anne olmak istiyorum ama prolaktin yüksek diye ilaç kullanıyorum dostınex aranızda kullanıpta kaç ay sonra hamile kalan var ayrıca ben çok stres yapıyorum psikiyatriye gitsem iyi olurmu sizce napacagimi bilmiyorum inanin kafam allak bullak gecenin bu saatinde yazıyorum düşünün artık halimi

Merhaba ilacı kullananların yorumları aşağıdaki linkte
https://www.meleklermekani.com/thre...-veya-kullanirken-hamile-kalan-var-mi.171940/

Tşk cnm bnm inan bütün sitelerde paylaşılan yazıları tek tek okuyorum ama yok olmuyo işte ufffffffff

Cnm yorumları tek tek okudum ama napim ben bilmiyorum stres yapıyorum ve bu nedenle de olmuyo diyolar ama stres yapmadan nsl duruluyor bilmiyorum

Merhaba stres gebeliğe engel en büyük sorunlardandır.Kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın.Kolay değil ama stresle başa çıkmak mümkün..Sevdiğiniz uğraşlara yönelin..Dileyen herkesin anne olması dileğiyle.

Bugün prolaktin için tekrar kan aldılar ve inanılmaz çok düşmüştü RABBİME şükürler olsun kaç ay sonra bebis haberi alcam acaba

Merhaba arkadaslar hepinizin yazdiklarini okudum.ayni seyleri bende yaşıyorum.okadarki internetten bu konuyla ilgili herseyi arastirip bakiyorum.kafayi yedim hamile kalamamakla ilgili.ben üçbuçuk senedir evliyim bi bucuk senedir cocuk istiyoruz.tek sorunum adet düzensizliği.evliligimin ilk gununden beri korunmuyorum ilac falan kullanmadim.esim korunuyordu.sonra bıraktık korunmayi falan.nitekim bi bucuk senedir cocuk icin ugrasiyoruz.ilk6 7 ay hic doktora gitmedim bu birbuçuk sene zarfinda sonra baktik olmuyo doktora gidelim dedik ikimizde gittik hicbir sorun yok hersey cok yerinde.neyse ilac tedavisi olduk olmadi doktor kontrolunde denedik olmadi en son bu ay aşılama denedik oda olmadı.simdi tüp bebek denesekmi diye düşünüyoruz.insanin cok pskilojisini etkiliyo gercekten bu durumlar.kardesim evleneli bi sene oldu dort aylik bebeği var ve istedi istedigi gibi oldu.komsum var onceki gebelikte sezaryen sıkıntılı olmus ip kalmis icinde agri yapiyordu ona sirf ameliyatta karnımi bosuna açmış olmasinlar diye ilacla korunmasina rağmen birakti ilaci bi ay cocuk istedi oldu.ablam ikinci bebek istiyordu istedigi gibi oldu...
Velhasil bende bibucuk senedir istiyorum görünür hicbi neden yok olmuyor cok moralim bozuk.ama herseyin hayirlisi.demekki allahtan istemeyi bilmiyorum yada var bi vakti ozaman olcak yada hic olmicak.olmamasi daha hayirli daha buyuk acilari emgelliyor rabbim..bilemiyorum.kismet.cok kafaya takiyordum artik takmamaya karar verdim.yasayarak göreceğiz.ilk zamanlar rabbimin gucune gitmesin isyan noktasina gelmistim onuda aştım çok şükür..hatta bi ara olmazsa olmasin modundaydim.hamile gormek istemiyordum kucuk bebek görmek istemiyordum tuhaf bi kiskanclik bi ofke vardi icimde hamilelere karşı.hic kibar davranmiyordum onlara.suratsizdim onlara karşı.affetsinler beni ama cok zor bidurum gercekten yasamayan bilemezallah isteyen herkese nasip etsin.gayrimeşru cocuklari oluyo insanlarin tutup çöpe atiyorlar yavrucaklari bazilarimizda boyle kafayi yiyoruz iste.onlar ibretlik olay yaratiyor bizler imtihandan geçiyoruz demekki..hayirlisi ne diyim artik!..

Oncelikke hepinize Iyi aksamlar arkadaslar. Benimde prolaktin hormonom cok yuksekti, ilacla duşüyor. Hamile kalabiliyorum ama düşük oluyor, 6 kere dusuk yaptim. Pko da var. Rabbim ol derse olur.

Geri