Nefrete de aLıŞırmıŞ İnsan.....!!!

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Nefrete de aLıŞırmıŞ İnsan.....!!!
y1pktft8yludjetxmk3mzvbkm2.jpg

BİR ÖMÜR NEFRETİMSİN!!!

Gördün mü bıraktığın izleri... Gördün mü yıkımlarını.. Çok mu hoşuna gitti.. Nefrete inanmazdım ben severdim herşeyi herkesi.. Bu kaçıncı vurgun biliyor musun? Bu kaçıncı vurgunum bi fikrin var mı?
Diyeceksin ki sonunu bildiğin bir yolculuktu bu bırakma dediğinde yalan söylememek için kaçırdım gözlerimi.. Her sarılışında ittim kendimden seni...
Ben seni sadece sevdim sevdim.. Ben bunları biliyordum ama sadece sevmek istedim.. Gidişinde seslenemdim.. Hiçbirşey diyemedim.. Ne GİT!!! Ne de KAL!!
ben sana hiçbirşey diyemedim ki...
Demeye hakkım yokmuş.. kaçırmışsın gözlerini benden. Ben senin kollarınla titrerken birgün kaybedeceğim korkusuyla sen hep gitmenin planlarını yapmışsın.. Seni suçlayamıyorum bile diyorsun diyorsun sende olamadığımı seninle olamadığımı biliyorsun diyorsun..

anggelll7asbb9.jpg

Hiç benim olmadın ki...

Ama sen bile inanmıyorsun bu söylediklerine... Ben gitme diyemedim belki ama gözlerimi sana kilitlediğimde gördüm sende ağlıyordun.. Sarıldığında belki soğuktun ma sende bırakamıyordun beni.. SAÇLARIMI koklarken sonkez sonkez derken gözlerin doldu... Sende sevmişsin işde istemeden beni..
SADECE sen kendini kandırdın sevmiyordum .. SEVMİYORUM DİYE...

y1p5b45lm56ts0hy1zgtp3vdt2.gif

Ne ruhum huzurda ne bedenim... Geçen zaman değil yaralarımı kapatmak için geçen avuntularımdı.. Nefret ediyorum senden...
NEFRET.

NEDEN Mİ?

Sen bi korkaksın..

SEVİLMEKTEN KORKANIN SEVMEYE CESARETİ OLABİLİR Mİ Kİ??

Geri