1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Neşe Sapmaz Hakkında Bilgi

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Neşe Sapmaz Hayatı neşe sapmaz kim


  Az önce sizlerle Neşe Sapmaz'ın resimlerini paylaşmıştık. şimdi ise Neşe Sapmaz hakkında bilgi edinmek isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, Neşe Sapmaz hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler.

  < Konu Resmi..>
  Neşe Sapmaz Mahsun Kırmızıgül ile yaşadığı aşk nedeniyle adı yeniden gündeme geldi.Daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ile birliktelik yaşayan güzel sunucu Kanal 24'ün "Spor Bahane" programıyla spor haberlerini sunuyor.Kanal D'de Mehmet Ali Birand'ın yanında habercilik denemesi yapan Neşe Sapmaz, Hıncal Uluç'un yönlendirmesi ile spor spikerliğine geçmiştir.

   
Neşe Sapmaz Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Neşe

  Neşe

  Bakınız; Sevinç.Rüyada neşe verecek şeyler duymak ve gülmemek iyidir.
 2. Kıvanç Tatlıtuğ Neşe Sapmaz ilişkisi

  Kıvanç Tatlıtuğ Neşe Sapmaz ilişkisi

  kıvanç tatlıtuğ neşe sapmaz ilişkisi fotoları haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla gönülleri fetheden Kıvanç Tatlıtuğ ve Neşe Sapmaz isimli güzel sunucu 2009 yılında birlikte görüntülenmişti. Bunun ardından Neşe Sapmaz Uçuş Keyfi adlı programdaki görevinden kovulmuştu. Gün geldi devran döndü Kıvanç Tatlıtuğ Neşe Sapmaz yeniden anıldı. Şimdilerde eski aşkı Arza...
 3. Neşe Sapmaz Resimleri

  Neşe Sapmaz Resimleri

  Neşe Sapmaz Resimleri arıyorum ben o güzeller güzeli dilber mi dilber Neşe Sapmazın en güzel fotolarını lütfen paylaşın benimle:)
 4. Neşe Sapmaz Kimdir

  Neşe Sapmaz Kimdir

  Neşe Sapmaz Kimdir ? Kızlar Mahsunun yeni manitasıymış diye duydum sizden Neşe Sapmaz hakkında bilgi istiyorum.
 5. Neşe Sapmaz Fotoları

  Neşe Sapmaz Fotoları

  Neşe Sapmaz Fotoları Neşe Sapmaz Foto Galeri Kıvanç Tatlıtuğ'dan sonra, adı Mahsun Kırmızıgül ile aşk haberlerine karışan güzel sunucu Neşe Sapmaz'ın hayranları için bu sayfamızda, Neşe Sapmaz resimlerini paylaşıma sunuyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş