1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Neşeli kupalarla neşeli çay sohbetleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Komik kupa tasarımları Tasarım kupa modelleri

Bu tasarım bardaklar çok şık bardak modelleri. Bu eğlenceli kupa tasarımları ile hem gülümseyip hem çay keyfi yapabilirsiniz meleklerim.

Çayınızı veya kahvenizi yudumlarken tarzınızı yansıtacağınız neşeli kupalar, unutamadığınız karakterleri de sizinle buluşturuyor.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Neşeli kupalarla neşeli çay sohbetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kim mutlu kim neşeli

kim mutlu kim neşeli

KİM MUTLU,KİM NEŞELİ HEP BERABER ÇIRPALIM ELLERİMİZİ (eller önde çırpılır) -KİM MUTLU,KİM NEŞELİ HEP BERABER SALLAYALIM BAŞIMIZI (baş iki yana sallanır) -KİM MUTLU,KİM NEŞELİ HEP BERABER TUTALIM BELİMİZİ (eller bele konur)
  2. Yılmaz Erdoğan Neşeli Hayat'ta

Yılmaz Erdoğan Neşeli Hayat'ta

neşeli hayatlar neşeli günler yılmaz erdoğan neseli hayatlar neseli günler yilmaz erdogan ünlü ustalardan Yılmaz Erdoğan yeni filim çekimleri için Noel Baba oldu.... NOEL BABA YILMAZ! YILMAZ ERDOĞAN'IN YENİ FİLMİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI! Çekimleri süren “Neşeli Hayat” filminin bazı bölümlerinin çekileceği alışveriş merkezi, yılbaşı renklerine büründü. Çam ağaçlarıyla süslenen alışveriş...
  3. neşeli çoraplar

neşeli çoraplar

komik çoraplar komik çorap Melekler bu çorapları siz hiç gördünüzmü bilmem ama kim tasarladıysa çok güzel olmuş bu çorapları görünce yaz mevsiminde bile çorap giyesi gelir insanın Nasıl beğendinizmi melekler
  4. Neşeli Mesajlar lazım bana

Neşeli Mesajlar lazım bana

Kardeşim son günlerde neşesini yitirmiş hatta bunalımların en kralını yaşıyor resmen:S Ona yazacağım biraz onu gülümsetecek Neşeli Mesajlar yazmanızı istiyorum sizden hep stres olmuyor hayata biraz da neşe lazım dimi :)

Sayfayı Paylaş