Netdisk Nedir ?

ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Netdisk Nedir ?
netdisk, nedir, anlamı ne demektir, ne işe yarar , netdisk hakkında detaylı bilgi burada

Netdisk adını hiç biryerlerden duydunuz mu meleklerim. Nedir bu net disk nasıl çalışır neye yarar gibi sorularınıza cavabım var


En önemli anılarınız en kritik dosyalarınız Netdisk' e emanet..


Bilgisayarınızda ki her dosyayı internet dosyası yardımıyla saklayan bir uygulamadır.İnternete bağlı herhangi bir yerden bir türlü dosyayı ( fotograf, video, müzik, world, excell,vs.) yedeklerseniz saklama işlemi hiç bir kesinti gerçekleşmeden sürekli gercekleşir.
Yedeklenen dosyalarda yapılan tüm değişiklikler Netdisk'te saklanır.Dosyalarınızın veri merkezlerinde yüksek güvenlik standartları ile saklanır.

Çok güzel değil mi sizcede meleklerim böyle bir uygulamanın olması.NETDİSK bilgisayarınızdaki dosyanızı saklar, korur ve dosyalarınıza İnternetin bağlı olduğu her yerden erişmenizi sağlar. Bir yıl içinde bilgisayarların ve Harddisklerin %13 ü arızalanıyor. Kişisel dosyaların
% 50 si kayboluyor ya da yanlışlıkla siliniyor. NETDİSK ile dosyalarınızı kaybetme korkusu tarihe karışıyor. NETDİSK ile dosyalarınızı sınırsız ve süresiz olarak yedeklemeniz mümkün! NETDİSK ile en değerli anlarınıza, en önemli bilgilerinize, en kritik dosyalarınıza anında Online Yedekleme ile istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz! NETDİSK’le..


Not: Netdisk bir TTNET hizmetidir. Gerekli bilgiyi TTNETlerden alabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
THESECRET
THESECRET
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Üst