Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nevinci Takı modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nevinci, yüzük, kolye, gümüş yüzük, takı modelleri burada sizleri bekliyor arkadaşlar.

Nevinci Takı'nın 2011 tasarımları göz dolduruyor Melek'ler. Eminim sizler de çok ama çok beğeneceksiniz bu tasarımları.:)

Nevinci Takı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takı modellerı.....

takı modellerı.....

boncukla yapılan takı modelleri kumboncuk takılar kum boncuk takılar kum boncukla yapılan boncuktan yapılmıs takı modelleri Malzemeler: Yaklaşık 19 tane 4mm' lik küp boncuk.(Merkezlere koymak için) Yaklaşık 38 tane 4mm' lik yuvarlak boncuk. 11.0' lık kum boncuklar. 12' lik iğne. Uzun bir ip. Bu çalışma bayağı ip gerektiriyor. Çalışma bitmeden ip bitebilir dikkatli olun. Adım 1: İlk...
  2. Tel Çalışması Takı Modeli

Tel Çalışması Takı Modeli

anlatımlı takı modelleri tel ile yapılan takılar tel takı modelleri çalışmaları telle yapılan takılar Kolye’ nin yapılışı için gerekli olan malzemeler; 1 tane büyük cam boncuk, 7–8 tane orta boyda cam boncuk, 3–4 renk orta boy kum boncuk ve 80 numara renkli makara tel. Aldığınız 3–4 renk kum boncuğu tele dizin. Sonra tel kıvırma aletinin orta boyuna teli biraz sarın dizdiğiniz kum...
  3. İlginç takı modelleri

İlginç takı modelleri

ilginç takılar alıntı
  4. Takı Askılık Modelleri

Takı Askılık Modelleri

takı askısı, modelleri, süslü takı takma aleti, askılık, 2011 sezon takı askılık modelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar hem takılarınızı toplasın hemde dekoratif amaçlı bir kenarda güzelliğiyle görenleri büyülesin. Bunun için tek yapmanız gereken bu askılardan alıp odanıza koymak ve o canıım takılarınızı asmak :):)
  5. Salon Takımı Modelleri

Salon Takımı Modelleri

Merhaba kızlar salonumu yenilemek istiyorum bana Salon Takımı Modelleri önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş